تور آلمان، هتل برلین

شهر برلین پایتخت کشور آلمان و بزرگ ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و در کل اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد. مساحت آن ۸۹۹ کیلومتر مربع است و این شهر ۳۸ کیلومتر از شمال به جنوب و ۴۵کیلومتر از شرق به غرب امتداد یافته است. اگر قصد شرکت در تور آلمان را دارید بهتر است این اطلاعات را کامل مطالعه نمایید.

میانگین ارتفاع شهر برلین از سطح دریا ۳۴متر ثبت شده بلندترین ارتفاع (۱۱۵متر) به دو تپه مصنوعی توفلسبرگ و ماگلبرگ مربوط می شود برلین همچنین یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از ایالت های شانزده گانه آلمان نیز به شمار می آید.

Wellnesshotel Centrovital

در سفر به برلین هتل های لوکس زیادی در دسترس هستند که هر کدام در خور ستایش است. در ادامه معرفی کوتاهی از هتل «Wellnesshotel Centrovital Berlin» خواهید خواند.

هتل Wellnesshotel Centrovital با خدمات عالی خود در شهر Berlin پذیرای مهمانان میباشد. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت هستند. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل برای هر کسی با هر سلیقه ای باشد.

امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، استخر سر پوشیده می باشد. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد.

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل جهت انجام ملاقات کاری و جلاسات و سمینارها موجود میباشد. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. هتل همچنین دوچرخه به میهمانان اجاره میدهد. همچنین میهمانان می توانند، از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.

Wellnesshotel Centrovital Berlin

آبان 3, 1396 9:30 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط