رزرو هتل چهار ستاره در شهر رم ایتالیا

تور اروپا ایتالیا پاییز و زمستان 96 با رزرو یکی از هتل های نزدیک به جاذبه های گردشگری شهر رم، چون هتل چهار ستاره ی یونا رم پیشنهاد می شود.
تور دور ایتالیا هتل چهار ستاره به عنوان یک تور اروپایی لوکس و فراموش نشدنی در آخرین هفته های سال 2017 میلادی بسیار جذاب خواهد بود.
هتل چهار ستاره ی یونا در فاصله ی 100 متری ایستگاه قطار ترمینی در شهر رم واقع شده است . این هتل به آبنمای Trevi و آمفی تئاتر باستانی کلوسئوم فاصله ی بسیار کمی داشته و در کمترین می توانید از محل هتل خود را به این دیدنی های بی نظیر شهر رم برسانید.

 

هتل یونا شهر رم ایتالیا
همین طور چند رستوران ایتالیایی بسیار معتبر و مشهور در نزدیکی هتل یونا وجود دارد که توصیه می کنیم حتما برای صرف غذا سری به منوی این رستوران ها بزنید. به جرات می توان گفت شهر رم جایی ست که به هیچ وجه نباید طعم واقعی غذاهای رمی را در آن از دست داد.

امکانات هتل یونا شهر رم

هتل یونا یک هتل چهار ستاره با ساختمانی بسیار زیباست و پذیرش شبانه روزی آن در هر ساعتی پذیرای مسافرین شهر رم می باشد.
اگر علاقه مند به رزرو این هتل هستید، باید مطلع باشید که هتل یونا هتلی پرطرفدار در شهر رم بوده و خود ایتالیایی هایی که به رم سفر می کنند، معمولا علاقه ی زیادی به اقامت در هتل یونا نشان می دهند.

 

هتل یونا شهر رم ایتالیا
این هتل دارای خدمات خانه داری، سالن برگزاری جلسات و ضیافت، خدمات لباسشویی و خشک شویی، فکس و کپی، اتاق های پاک و بدون سیگار، محل مخصوص سیگاری ها، گاو صندوق در تمامی اتاق ها، سیستم تهویه ی مطبوع، امکانات مخصوص معلولین، آسانسور، کافه، رستوران ایتالیایی با منوی اضافی بین المللی، شبکه ی اینترنت وای فای، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن، سیستم صوتی تصویری در اتاق ها، سرویس بهداشتی و حمام و… می باشد.

هتل یونا شهر رم ایتالیا

هتل یونا شهر رم ایتالیا

هتل یونا شهر رم ایتالیا

هتل یونا شهر رم ایتالیا

هتل یونا شهر رم ایتالیا

آبان 22, 1396 1:20 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط