هزینه های سفر به پاتایا، تایلند

پاتایا یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند است که می تواند مقصد هر گردشگر خوش ذوقی در هر فصل از سال باشد. در این مطلب به هزینه سفر به تایلند اشاره میکنیم. معمولا هزینه های سفر هستند که انسان را از جهانگردی بازمیدارند. وگرنه همه دوست دارند دائما در سیر و سفر باشند.

پاتیا که یکی از شهر های پر بازدید تایلند است را در این مطلب برسی میکنیم تا ببینیم چقدر پول نیاز است تا به این شهر توریستی سفر کرد. برای دریافت لیست قیمت تور تایلند اینجا کلیک کنید.

بسیاری پاتایا را تنها به جهت تفریحات آبی و ساحلی اش می شناسند، اما باید بدانید که درون شهر نیز جاذبه های متفاوتی شما را به خودش می خواند. از آن جمله می توان به مراکز خرید به روز و مجلل، بازارهای شناور و سنتی، معابد بودایی، پارک های آبی و موزه های هنری مختلفش را عنوان کرد.

هزینه سفر به پاتیا

واحد پول تایلند
واحد پول کشور تایلند، بات است که با نماد ฿ و کد THB نشان داده می شود. شما در حال حاضر با هر هزار تومان می توانید حدود ۹ بات را خریداری کنید.

سطح قیمت شهر پاتایا
سطح قیمت شهر پاتایا در اغلب موارد حدود ۱۵ تا ۳۰ درصد از تهران بیش تر بوده و تنها در مواردی چون هزینه صرف غذا در رستوران ها و هزینه اجاره اقامتگاه ها، در حدود ۸ تا ۱۵ درصد کم تر می باشد.

دریافت ویزا
می توانید به جای آن که خودتان به سفارت بروید، به سراغ آژانس های مسافرتی بروید و در فاصله ای یک هفته ای یا کم تر ویزای خود را دریافت کنید. در صورتی که ویزای عادی بخواهید، آن را یک هفته ای تحویل می دهند و در صورتی که ویزای فوری بخواهید، آن را دو تا سه روزه تحویل خواهند داد.

* هزینه ویزا عادی: ۱۹۰ هزار تومان

* هزینه ویزا فوری: بالای ۱۹۰ هزار تومان

تور های پاتیا

تورهای مخصوص پاتایا: این تورها اغلب ۷ شب و ۸ روزه هستند و هزینه آن ها بسته به آژانس هواپیمایی، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.

* طیف هزینه ها برای ۷ شب و ۸ روز : بین ۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان تا ۹ میلیون تومان

تورهای ترکیبی پاتایا: این تورها معمولا ۶ تا ۷ شب می باشند. اغلب اوقات در صورتی که ۶ شبه بوده، ۳ شب در پوکت و ۳ شب دیگر در شهر بعدی گذرانده می شود و در صورتی که ۷ شبه باشد، برنامه بسته به شهر مورد نظر فرق دارد.

* طیف هزینه ها برای ۶ شب ترکیبی: بین ۲ میلیون تا ۵ میلیون تومان

* طیف هزینه ها برای ۷ شب ترکیبی: بین ۲.۵ میلیون تا ۶ میلیون تومان

مهر 22, 1396 11:36 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط