گردشگری و هتلداری در دانشگاه های آزاد اردبیل

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: رشته های گردشگری و هتلداری در دانشگاه های آزاد شهرستان های اردبیل به ویژه سرعین ایجاد شود چرا که آب های گرم سرعین قابلیت استفاده دانش بنیان را دارند.

حجت الاسلام سیف اله مدبر در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین اظهار داشت: آب های گرم سرعین قابلیت استفاده دانش بنیان را دارند و ایجاد رشته تحصیلی در این زمینه می تواند در کشور منحصر به فرد باشد.

روستای گردشگری اسفیدان

وی افزود: شهرستان سرعین ظرفیت بالایی در زمینه های مختلف علمی دارد و ایجاد این رشته در شهرستان سرعین می تواند بسیار مفید باشد و با توجه به این که نعمت های الهی موجود در شهر سرعین برای استان اردبیل بسیار حائز اهمیت است باید در استفاده از این نعمت مسئولان اهتمام جدی داشته باشند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: رشته های مربوط به گردشگری باید در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان های اردبیل به ویژه سرعین ایجاد شود و چند رشته جدیدنیز باید در دانشگاه آزاد اسلامی سرعین ایجاد شود و رشته های گردشگری و هتلداری باید در اولویت قرار گیرد.

مدبر تصریح کرد: نیاز است که این رشته ها در سرعین ایجاد شود تا امور مختلف مربوط به تشریفات و گردشگری تخصصی تر شود که ایجاد این رشته ها و تربیت افراد متخصص حوزه های گردشگری هم برای مردم و هم برای دانشگاه درآمد ایجاد کرده و سبب تحول در این شهرستان و حتی استان می شود.

وی اظهار کرد: در جهان امروز تمام امور با استفاده از علم رونق می گیرد و علمی کردن امور سبب رونق آن فعالیت و کسب ثروت بیشتر می شود که شهرستان سرعین نیز در زمینه های مختلف گردشگری مستعد است و باید از این موارد استفاده کافی را برد تا بتوانیم در عرصه اشتغال زایی و اقتصادی منطقه اقدامات مناسبی را انجام داده و پیشرفت های مناسبی را شاهد باشیم.

آبان 4, 1396 9:59 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط