هتل صخره ای لاله کندوان

هتلهای شیک و لوکس در همه جای جهان یافت میشود اما هتلی که خاص و متفاوت باشد در هر جایی نیست!

هر کسی به نوعی دوست دارد تا بهترین خدمات را برای مسافرین ارائه دهد. اما در این بین کسانی هم هستند که به فکر تفاوتند!

در کشور خودمان هم چنین هتل هایی وجود دارند. مثلا هتلی که در غار است و زندگی انسان های نخستین را برای تان تداعی میکند. نام این اقامتگاه؛ هتل صخره ای لاله کندوان است.

Kandovan-Hotel

Kandovan-Hotel

برای دیدن این هتل باید؛ سفری به تبریز داشته باشید و هتل صخره ای لاله کندوان را از نزدیک ببینید. هتل صخره ای لاله کندوان جایی در دل کوه قرار دارد، تمامی اتاق های آن از سنگ تراشیده شده و سومین هتل سنگی معروف جهان است.

اگر به این هتل صخره ای سری بزنید، با معماری ای آشنا می شوید که چشم هر بیننده ای را به خود می نوازد. با اقامت در این هتل می توانید از طبیعت کوهستانی و زیبای روستای کندوان لذت ببرید. همچنین می توانید عسل و گیاهان این منطقه را که خواص درمانی زیادی دارند نیز خریداری کنید. همه ساله توریست های زیادی برای دیدن این هتل به تبریز سفر می کنند تا تجربه ی یک شب اقامت در یک غار شخصی را برای خود رقم بزنند.

اما جالب است بدانید مشابه همین هتل در کشور ترکیه نیز قرار دارد که البته برای دیدن آن مجبورید هزینه ی بیشتری صرف کنید.

هتل یوناک ترکیه

هتل پنج ستاره یوناک که در منطقه کاپادوکیا در روستای اورگوپ کشور ترکیه قرار دارد، یک هتل سنگی است که قدمت آن به قرن پنجم میلادی می رسد و تمامی اتاق ها و ستون های آن از سنگ ساخته شده است. این هتل که درون ۶ غار متصل به هم ساخته شده، در مجموع ۳۰۰ سوئیت را در دل کوه جای داده است. چشم انداز این هتل به سمت کوه هایی است که به دودکش جن و پری مشهورند.

آبان 14, 1396 1:16 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط