هتل شرایتون کازبلانکا مراکش

کازابلانکا «Casablanca» بزرگ ترین و مهم ترین بندر مراکش بر کنار اقیانوس اطلس است. این شهر یکی از شهر های مهم مراکشو قاره آفریقا هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ اقتصاد میباشد.

بندر کازابلانکا یکی از بزرگترین بنادر مصنوعی در جهان است و دومین بندر بزرگ آفریقای شمالی میباشد .همچنین کازابلانکا پایگاه اصلی دریایی برای نیروی دریایی مراکش را نیز در اختیار دارد.

Sheraton Casablanca

این شهر در نزدیکی شهرهای Azemmour و Mohammedia و Skhirat قرار دارد. تور ارزان مراکش دیدن از کازابلانکا را برایتان میسّر میکند. یکی از گزینه های اقامتی در این شهر هتل شرایتون است.

Sheraton Casablanca Hotel

هتل شرایتون از بهترین و لوکس ترین هتل های شهر کازابلانکا است. پارکینگ رایگان، استخر، سالن ورزش و … از امکانات این هتل ۵ ستاره است.

این هتل در مرکز شهر زیبای کازابلانکا واقع شده است که بصورت پیاده فاصله خیلی نزدیکی با ساحل اقیانوس اطلس دارد. اتاق های این هتل چشم انداز زیبای دریا و استخر را دارند. دارای طراحی مدرن و تجهیزات مدرن هتلداری است.

 

Sheraton Casablanca Hotel

اتاق های هتل هتل شرایتون، دارای 30 متر مربع فضا می باشد. دارای یک مبل و میز مطاله که بصورت اتاق سیگاری ها و غیر سیگاری ها است بعضی از اتاق ها بصورت کانکت نیز می باشد که بعلت محدود بودن تعداد این اتاق ها در صورت موجود بودن اتاق کانکت قابل رزرو می باشد. اتاق ها دارای تلویزیون – میز مطالعه – صندوق امانات – اینترنت – دستگاه چای ساز – مینی بار – تلفن – حمام – سشوا ر – سیستم تهویه هوا و …

امکانات هتل :
سالن فیتنس، استخر سرپوشیده، اینترنت پر سرعت، صرافی، شاتل به شهر، خشکشویی، پزشک، سالن ماساژ، زمین گلف، سیستم تهویه هوا، گروه نیماسیون، فروشگاه، اتاق چمدان، کفاشی، سرویس به فرودگاه، مرکز تجاری، مغازه جواهر آلات، استخر روباز

آبان 10, 1396 11:25 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط