رویال پنت هاوس؛ گرانترین سوییت جهان!

وقتی نام گرانترین و لوکس ترین ها می آید بی درنگ منتظر شنیدین نام دبی هم هستیم. این شهر اماراتی همچنان جزو لوکس ترین هاست. تور ارزان دبی آذر 96 کمی با دخل و خرج طبقه متوسط سازگار است حتما که نباید در تور لوکس به دبی رفت.

جا دارد گرانترین سوییت جهان را هم بشناسید. عجل نکنید اینبار گرانترین در دبی نیست بلکه در سوییس است!

گرانترین سوییت جهان در یک هتل در ژنو سوییس است. سوییتی که دیگر سوییت های لوکس و گران جهان را پشت سرش گذاشته است.

Royal Penthouse Suit

Royal Penthouse Suit

سوییت رویال پنت هاوس (Royal Penthouse Suit) در هتل پرزیدنت ویلسون (President Wilson Hotel)، در حال حاضر گرانترین سوییت جهان لقب گرفته است که هزینه اقامت در آن از شبی 80000 دلار شروع می شود. اما این سوییت چه چیزی برای عرضه دارد و چرا تا این حد گران است؟

سوییت رویال پنت هاوس با فضایی ۱۶۷۶ مترمربعی به طور کامل طبقه هشتم این هتل را به خود اختصاص داده است. یکی از مشخصه های سوییت رویال پنت هاوس تراس بزرگ و وسیع آن است که چشم اندازی زیبا و رویایی از دریاچه Lac Laman دارد ، علاوه بر اینها در این تراس وسیع یک تلسکوپ برای تماشای ستارگان در شب قرار گرفته است.

این سوییت ظرفیت ۱۲ میهمان را دارد که هریک از آنها می توانند اتاق خواب مخصوص به خودشان را داشته باشند.

سوییت رویال پنت هاوس

سوییت رویال پنت هاوس

دو اتاق خواب این سوییت بزرگتر از سایر اتاقهاست و داخل آنها حمام مرمری، یک جکوزی با چشم اندازی به سوی دریاچه وجود دارد. لوازم بهداشتی داخل حمام ها نیز از محصولات هرمس است.

از آنجاییکه اغلب مقامات مهم و افراد مشهور در این سوییت اقامت می کنند، این سوییت بزرگ دارای نیروی امنیتی و محافظ نیز می باشد. پنجره ها ضد گلوله طراحی شده اند و یک آسانسور اختصاصی میهمانان را به این سوییت می برد. سوییت رویال پنت هاوس هتل پرزیدنت ویلسون یک سالن ورزشی مجهز و اختصاصی نیز دارد.

رویال پنت هاوس

رویال پنت هاوس

آبان 10, 1396 3:11 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط