تور آفریقای جنوبی به مقصد دوربان و اقامت در هتل Protea

آفریقای جنوبی مقصدی ناب برای دوستداران حیات وحش و ماجراجویی در دل طبیعت آفریقایی است. علاوه بر این اگر دوست دارید سفری لوکس داشته باشید، مگر انتخاب بهتری از تور آفریقای جنوبی و سفر به شهر دوربان و اقامت در هتل قدیمی  Protea هم داریم؟

برای اینکه به سرزمین ناشناخته و مرموز آفریقای جنوبی سفر کنید، اول از همه باید 3تا4 هزار دلار بابت خرید تور آفریقای جنوبی در نظر گرفته و پس از آن باید خود را برای یک ماجراجویی اساسی آماده کنید.

یکی از شهرهای توریستی کم نظیر در کشور آفریقای جنوبی که شرایط را برای ماجراجوی مهیا کرده است، شهر بندری دوربان در شرق کشور است. دوربان با سواحل مجهزش شناخته می شود و در طول سال میزبان توریستهای بیشماری از ملل مختلف است که برای آفتاب گرفتن در سواحل منحصر به فرد به این سرزمین سفر می کنند.

2Durban in South Africa

2Durban in South Africa

دوربان شهری مدرن و پیشرفته در این کشور آفریقایی است که زندگی لوکس در آن در جریان است. گوشه ای از لوکس بودن این شهر را می توان در هتلهای بی نظیری که در سواحل این شهر پراکنده شده اند مشاهده کرد.
از جمله هتلهای مجلل دوربان که هیچ چیزی برای اقامت شاهانه کم ندارد، هتل Protea Hotel by Marriott Durban Edward در سواحل زیبای دوربان است.

معرفی هتل Protea Hotel by Marriott Durban Edward

این هتل یکی از هتلهای قدیمی شهر دوربان است که از سال 1911 درهایش به روی شاهزادگان، پرنسسها و افراد مشهور باز شده است. شما هم با اقامت در این هتل می توانید نامتان را به لیست بلند بالای مهمان سرشناس هتل اضافه کنید.
برای رزرو این هتل 5 ستاره ی زیبا در سواحل دوربان برای یک شب باید حداقل 900هزار تومان پرداخت کنید. این هتل جز هتلهای گرانقیمت دوربان است که از زیبایی در کنار امکانات خوب برخوردار است.

این هتل در جوار ساحل، دارای امکانات بسیار خوب ساحلی است که قطعا لذت خواهید برد. پیاده روی و دوچرخه سواری در ساحل زیبا و مجهز را هم به کارهایی که می توانید اینجا انجام دهید اضافه کنید تا تعطیلات شما بی عیب و نقص شود.
هتل دارای سبک آفریقای جنوبی است و در طراحی آن از تزئینات مدرن خبری نیست. همین سبک سنتی سبب شده این هتل بسیار دلنشین و دوست داشتنی بشود.

8Protea Hotel Edward Durban

3Protea Hotel Edward Durban

در اتاقهای دلباز هتل از مبلمان چوبی با پارچه های سنتی بهره برده اند تا فضایی خاص ایجاد شود. در کنار آن کلیه ی امکانات رفاهی نظیر سیسم تهویه، حمام مجهز، تلویزیون صفحه تخت، پنجره با دید عالی از اقیانوس و بسیاری دیگر در فضای ناب اتاقها فراهم شده است.

2Protea Hotel Edward Durban

4Protea Hotel Edward Durban

7Protea Hotel Edward Durban

5Protea Hotel Edward Durban

8Protea Hotel Edward Durban

6Protea Hotel Edward Durban

از نقاط قوت هتل، استخر بام هتل است که یک چشم انداز 360 درجه از زیباییهای طبیعی اطراف به خصوص اقیانوس با ابهت هند دارد. قطعا بودن در این قسمت هتل بسیار هیجان انگیز است، این طور فکر نمی کنید؟

7Durban in South Africa

7Durban in South Africa

این هتل دارای رستورانی با فضایی آرام و دوست داشتنی است که یک میز صبحانه ی هیجان انگیز به مهمانان هتل ارائه می دهد. همچنین می توانید در رستوران انواع غذاهای آفریقایی و بین المللی را سفارش بدهید.
در این هتل دسترسی به اینترنت در کلیه ی فضاهای هتل امکان پذیر و البته رایگان است.

8Protea Hotel Edward Durban

8Protea Hotel Edward Durban

8Protea Hotel Edward Durban

9Protea Hotel Edward Durban

آذر 13, 1396 10:09 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط