دیدنی های پوکت

در تور تایلند پوکت دیدنی های زیادی در انتظارتان هستند. این شهر ساحلی بقدر زیباست و آب های زلالی دارد که دل کندن از آن مشکل است.

در ادامه چند نمونه از دیدنی های شهر پوکت را همراه با تصاویر معرفی میکنیم با ویکی هتلز همراه باشید.

معبد وات چالونگ

معبد وات‌چالونگ

مهم ترین معبد بودایی شهر پوکت است و به دو راهب مقدس تقدیم شده که دردهه ی ١٨٧٠ میلادی، به پرستاری و درمان کارگران معادن می پرداختند. در این معبد باید با لباس پوشیده و مناسب وارد شد و کفش ها را هنگام ورود درآورد. این معبد دارای ۳۶ مجسمه بودا است و شاید بتوان گفت یکی از بزرگترین معابد در کل کشور تایلند همین معبد است.

فانتاسی

فانتاسی

فانتاسی یک پارک موضوعی فرهنگی است که به سه بخش تقسیم شده؛ خرید در دهکده فستیوال، غذا خوردن در رستوران بوفه «گلدن کیناری» و بخش سوم تفریح و سرگرمی به سبک وگاسی در قصر فیل هاست.

جزیره فی فی

جزیره‌ فی‌فی

این جزیره یکی از زیباترین جزیره های گرمسیری در دنیا، و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری کشور تایلند است. جزیره فی فی در چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته و قایق های مختلفی هر روز در این مسیر در حال رفت و آمدند.

خلیج فانگ نا

خلیج فانگ‌نا

خلیج «فانگ نا» یکی از جذاب ترین جاذبه های پوکت است که در ۴۹۷ مایلی بانکوک قرار دارد. این خلیج که بین جزایر پوکت، «فانگ نا» و «کرابی» واقع شده، بیشتر به دلیل صخره های بسیار زیبای آهکی اش که از آب های سبزرنگ بیرون آمده اند، شهرت دارد. این خلیج خیلی دیدنی در خودش دارد؛ غارها، تالاب ها و سواحل بکر کوچک با زمین سرسخت و آسمان آبی. تعداد زیادی قایق و جت اسکی برای اجاره کردن هست و همین طور کلی رستوران که رو به منظره زیبای خلیج اند.

آبان 7, 1396 1:28 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط