برترین هتلهای آمریکا در ایالات مختلف

پیش از برنامه ریزی برای سفر به ایالات متحده آمریکا باید نگاهی به هیجان انگیز ترین اقامتگاهها در ایالتهای مختلف آمریکا بیندازید.

ایالات متحده آمریکا یکی از گردشگر پذیرترین کشورهای دنیا است که می توانید خیره کننده ترین هتلها و اقامتگاهها را در سرتاسر این کشور پهناور پیدا کنید.

هتلهای آمریکا منعکس کننده ی چشم انداز قابل توجهی از این کشور و تاریخ غنی هر ایالت آن هستند. در آمریکا هتلهای بی نظیری از سبک مدرن گرفته تا سبک قدیمی ویکتوریایی وجود دارد که هر کدام داستانی در دل خود نهفته دارند. در ادامه مجموعه ای از جذاب ترین هتلها در هر ایالت کشور آمریکا را برای شما قرار می دهیم:

ایالت آلاباما: Grand Hotel Marriott Resort

زیباترین و منحصر به فرد ترین هتل ایالت آلاباما هتل Grand Marriott Resort است که ویژگی برجسته ی آن باشگاه گلف و مجموعه اسپا است. این هتل که به شکل کابینی پر زرق و برق طراحی شده است، علاوه بر دو زمین گلف دارای یک استخر روباز و دید عالی از مارینا است.

ایالت آلاسکا: The Hotel Alyeska

می توان زیباترین و خاص ترین هتل ایالت آلاسکا را هتل Alyeska برشمرد که دارای چشم اندازی رویایی از کوه و اقیانوس است. این هتل به سبک یک کاخ فرانسوی ساخته شده است و برای بودن در دل طبیعت آلاسکا بهترین مکان برای اقامت است.

ایالت آریزونا: Sanctuary on Camelback Mountain Resort & Spa

پس از بازسازی هتل با هزینه ای بالغ بر 2 میلیون دلار یک مرکز اسپای مجهز به هتل افزوده شد تا به یکی از رویایی ترین هتلهای ایالت آریزونا برای استراحت و آرامش بدل شود.

ایالت آرکانزاس: The Arlington Resort Hotel and Spa

این هتل با سبکی کلاسیک در سال 1875 میلادی بنا شده است و یکی از هیجان انگیز ترین هتلهای این ایالت است. هتل با تاریخ غنی خود از زمان افتتاح تا کنون میزبان رویدادهای بزرگ بوده است. بنای هتل داستانهای بسیاری برای گفتن دارد که شما با اقامت در آن می توانید به کشف آنها بپردازید.

ایالت کالیفرنیا: Ritz-Carlton Half Moon Bay

خاص ترین هتل ایالت کالیفرنیا در موقعیتی استثنایی در مکانی مملو از آرامش مشرف به اقیانوس آرام واقع شده است. این هتل برای لذت بردن از غروب خورشید که در امواج آرام اقیانوس فرو می رود همراه با نوشیدن یک قهوه ی داغ بهترین انتخاب ممکن است.

ایالت کلرادو: Gateway Canyons Resort and Spa

این هتل کلبه ای ساده با رنگهای طبیعی و گرم است که در سایه ی صخره ای سنگی واقع شده است. قطعا ساختار ساده و دوست داشتنی هتل، دیدی عالی از کلرادو برای شما به همراه خواهد داشت.

ایالت کنتیکت: Grace Mayflower Inn & Spa

این اقامتگاه مملو از آرامش، در 58 هکتار باغ واقع شده است که عنوان زیباترین هتل ایالت کنتیکت را به خود اختصاص داده است. در سفر به این ایالت قطعا آرامش واقعی را در این هتل ساده و صمیمی در میان درختان سرسبز خواهید یافت.

ایالت دلاویر: HOTEL DU PONT

این هتل بی نظیر در ایالت دلاویر آمریکا براساس سبک دوره ی رنسانس ایتالیا در سال 1913 طراحی و ساخته شده است. این اقامتگاه دارای طراحی مجلل است که شبیه به طراحی داخلی کشتی تایتانیک بسیار هنرمندانه و ظریف صورت گرفته است.

ایالت فلوریدا: The Don CeSar

زیباتری هتل در ایالت فلوریدا، هتلی صورتی رنگ با سبک و سیاق معماری مدیترانه ای است که به مانند یک کاخ صورتی در کرانه های دریا خودنمایی می کند. بنای هتل در 1928 ساخته شده و از آن زمان تاکنون اقامتگاه ساحلی رویایی برای ثروتمندان و افراد مشهور محسوب می شود.

ایالت جورجیا: The Cloister at Sea Island

خاص ترین و رویایی ترین هتل ایالت جورجیا هتلی است که توسط معمار معروف آدیسون میزنر طراحی شده است. این هتل با معماری منحصر به فردی که دارد میزبان افراد مشهور در آمریکا است. اقامت در این هتل، تجربه ای از مهمان نوازی جنوبی و زندگی جزیره است که می تواند تجربه ای هیجان انگیز برای مهمانان خاص هتل باشد.

آبان 29, 1396 11:49 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط