چند هتل خاص دنیا

هتلهای زیادی در سراسر دنیا ساخته میشود تا نظر مسافران را از به خود جلب کند. اما خاصترین این هتلها در کجای این دنیا ساخته شده اند ؟

اصلا می دانید برای آنکه در هتلهای خاص اقامت کنید کدام تور را باید خریداری کنید؟

شاید طرح این سوال عجیب به نظر برسد، چرا که میدانید، در سراسر دنیا هتلهای عجیب و غریب بسیاری ساخته شده اند که خرید یک تور دیدن و اقامت در آنها را کفاف نمی دهد.

هتلهای خاص دنیا

اولین هتل به هتلی در جزیره ای دور دست اختصاص یافته است که به وسیله ی آبهای زیبا احاطه شده است. مسافرانی که برای اقامت این هتل را انتخاب می کنند به اتاق های زیر آب هدایت می شوند که از پنچره هایی که دورتا دور این اتاق را گرفته اند، ماهی های رنگارنگ زیبایی دیده می شود. نام این هتل مانتا ریزورت است که در جزیره  پمبا قرار گرفته است.

شب هنگام، در زیر پنجره های اتاق های این هتل، نور افکن هایی روشن می شود تا ماهی ها را به سمت اتاق ها جذب کند. البته تمامی اتاق های این هتل در زیر دریا ساخته نشده اند، بلکه برخی از آنها هم سطح دربا هستند و دارای اتاق های ساده هستند که دارای حمام و پاسیو پشت بام هستند که برای آفتاب گرفتن و دیدن کهکشان در شب بسیار مناسب است.

انتخاب دوم هتلی در فنلاند است. این هتل درواقع کلبه ای با سقف شیشه ای است که چشم انداز فوق العاده ای از شهر لاوی فنلاند را به نمایش می گذارد. نام این هتل ، هتل تاج طلایی لوین ایگلوت است.
تماشای نور فجر شمالی در یکی از 18 کلبه شیشه ای که زوج ها و خانواده ها را در خود  جای می دهد،  بسیار شگفت انگیز است. در فاصله 6 مایلی از شهر شلوغ لاوی، کلبه هایی واقع شده اند که هر کدام یک آشپزخانه مجهز، یک حمام کامل، و یک تخت دو نفره با پشتی قابل تنظیم برای مشاهده شفق های قطبی دارد.
پنجره هایی که در این هتل تعبیه شده اند، عایق بندی شده اند و پرده های کشیده شده ، حریم خصوصی برای مسافران پدید می آورد. درست است که هوای بیرون بسیار سرد است اما شومینه های کوچک و این پنجره های عایق بندی شده، فضای گرمی را پدید می آورند.

هتل سوم متعلق به نیومکزیکو است و به غار کوکوپلی معروف است. این غار در واقع یک هتل دور افتاده است که دارای چند اتاق است و تخت خواب دارند و صبحانه برایتان سرو می کنند. این هتل 300 فوت بالاتر از دره رودخانه لاپلاتا واقع شده است لذا مسافران باید باید از چند پله پایین بروند تا به ورودی هتل که 70 فوت زیر یک تپه قرار دارد، برسند.
این هتل جالب، مجموعه ای کامل مجهز به صبحانه و تخت خواب، با یک جکوزی و دوش آبشاری ، یک آشپزخانه کامل، یک اتاق نشیمن دارای شومینه، و اتاق خواب و بالکنی است که چشم انداز فوق العاده ای را به دشتی وسیع به مسافران ارائه میدهد.

هتلهای خاص دنیا | غار کوکوپلی

هتلهای خاص دنیا | غار کوکوپلی

هتل تاج طلایی لوین ایگلوت

هتل تاج طلایی لوین ایگلوت

هتلهای خاص دنیا | هتل مانتا ریزورت

هتلهای خاص دنیا | هتل مانتا ریزورت

مهر 12, 1396 10:30 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط