معرفی هتل Melia Paris La Defense

بسیاری از افراد از مدت ها قبل از تعطیلات نوروز، برای سفر برنامه ریزی می کنند، اینکه چه توری را بخرند و به کجا سفر کنند، همگی در لیست برنامه ریزی های آن ها گنجانده می شود. از این رو خانواده های بسیاری در ماه های پایانی سال در حال برنامه ریزی سفر با تور اروپا نوروز 98 هستند. در این سفر لوکس یکی از مقاصد اصلی سفر قطعا فرانسه است.

فرانسه یکی از کشورهای پر طرفدار اروپایی برای سفر و گردشگری است که در طول سال توریستهای بیشماری را مشاهده می کنید که محو تماشای جاذبه های این کشور شده اند. در میان ایرانیان اهل سفر و گردشگری هم فرانسه جایگاه ویژه ای دارد. اگر قصد سفر با تور اروپا نوروز 98 را دارید فرانسه و شهر پاریس یکی از مقاصد مهمی است که در آن چند شبی اقامت خواهید کرد.

فرانسه به دلیل گردشگری بودن هتلهای متنوعی را در خود جای داده است. یکی از مجلل ترین آنها هتل 5 ستاره ی Melia Paris La Defense در مرکز تجاری پاریس است.

Melia Paris La Defense

هتل Melia Paris La Defense

هتل Melia Paris La Defense هتلی مدرن در مرکز تجاری پاریس است که دیدی 360 درجه از شهر زیبای پاریس را پیش روی مهمانانش می اورد.

این هتل جز هتلهای مدرن پاریس است که می توانید نهایت هنر و سلیقه ی فرانسوی را در آن مشاهده کنید. در این هتل از استخر خبری نیست ولی تختهای آفتاب و سالن بدنسازی مجهزی دارد که می تواند اوقات شما را بسیار مفرح تر کند.

طراحی مدرن هتل بسیار زیبا و دلنشین بوده و روح هر مسافری را نوازش می دهد. اتاقهای هتل نیز با بهره گیری از این سبک مکانی آرامشبخش با امکانات رفاهی متعدد محسوب می شوند.

ویژگی جالب توجه اتاقها، پنجره های قدی با دید عالی از شهر پاریس هستند که اقامت در این هتل را بسیار هیجان انگیزتر می کند. در اتاقها امکاناتی نظیر کافه و قهوه ساز، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های ماهواره، حمام مجهز، مینی بار و مبلمان و تخت خوابهای شیک و راحت آرامش و آسایش شما را تعمین می کنند.

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

اما غذای فرانسوی یکی از لذتبخش ترین طعمهایی است که هر شخصی در عمرش تجربه می کند. هتل دارای رستوران مجللی است که حرفه ای ترین سرآشپزهای فرانسوی در آن غذاهای متنوع مدیترانه ای و فرانسوی را به مهمانان هتل ارائه می دهند.

اقامت در هتل با صبحانه همراه بوده که بوفه ی صبحانه ی آن از تنوع هوس انگیزی برخوردار است. قطعا خوردن صبحانه همراه با تماشای مناظر خیره کننده ی اطراف بسیار لذتبخش خواهد بود.

 

اتاق های هتل Melia Paris La Defense

اتاق های این هتل به موارد زیر تقسیم می شوند:
اتاق ملیا دابل
اتاق توئین ملیا
اتاق ملیا برای افرادی با معلولیت جسمانی
اتاق پریمیوم با چشم انداز پانورامیک
اتاق پریمیوم با چشم انداز به ایفل
اتاق پریمیوم با چشم انداز پانورامیک به شهر
اتاق بزرگ پریمیوم با چشم انداز به برج ایفل
اتاق سوئیت جونیور با چشم انداز پانورامیک
اتاق سوئیت با چشم انداز به برج ایفل
اتاق سوئیت بزرگ با چشم انداز به برج ایفل
اتاق خانوادگی کانکت

 

فاصله هتل از مراکز گردشگری

از طاق پیروزی: 3.7 کیلومتر
از خیابان رئیس جهمور کندی: 4.5 کیلومتر
از برج ایفل: 4.7 کیلومتر
از تئاتر Mathurins: 5.8 کیلومتر
از Comedie Caumartin Theatre: 6 کیلومتر
از اپرا گارنیر: 6.2 کیلومتر
از Sacré-Coeur: 6.9 کیلومتر
از موزه لوور: 7.1 کیلومتر
از نتردام: 8.3 کیلومتر
از Opéra Bastille : 9.7 کیلوتر

قطعا تور اروپا نوروز 98 همراه با هتل Melia Paris La Defense یکی از به یادماندنی ترین تجربه هایی است که در عمرتان خواهید داشت. پس از همین حالا سفر نوروزه ی خود را با این هتل در پاریس هیجان انگیز تر کنید.

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

Melia Paris La Defense

آذر 22, 1397 3:15 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط