هتل مریتاس پلانگی بیچ، مالزی

کوالالامپور از دیدنی ترین شهر های مالزی است. تور مالزی هتل پنج ستاره از جمله تورهای لوکس این شهر است. هر چه باشد پایتخت یک کشور توریستی است.

هتل مریتاس پلانگی بیچ یکی از 5 ستاره های این شهر است. اقامت در این هتل میتوان لذت سفر را دو چندان کند.

 

Marypaz Beach Resort Hotel

Marypaz Beach Resort Hotel

هتل مریتاس پلانگی بیچ که در واقع تفریگاهی زیبا نیز محسوب می شود، این هتل که در کنار ساحل واقع شده است، از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برخوردار است. از جمله امکانات متمایز این هتل زیبا می توان به استخر روباز، سونا و مرکز آب گرم با امکانات ماساژ اشاره کرد.

کودکان مزاحم نمیشوند!

در هتل مریتاس پلانگی بیچ خدمات نگهداری از کودکان هم ارائه میشود پس نگران کودکان در سفر به مالزی نباشید. شما میتوانید با آسودگی خاطر به کارهای خود برسید و همزمان کودکتان در در زمین بازی مشغول ساختن خاطراتی خوش برای خود باشد.

این هتل یک اتاق بازی های کامپیوتری هم دارد و فرقی نمیکند چه سنی دارید، فقط باید حس بازی رایانه ای را داشته باشید.

هتل مریتاس پلانگی بیچ 350 اتاق لوکس دارد. صرافی و اتاق جلسه هم از دیگر خدمات هتل برای انجام ملاقات های کاری اند.

گرشگران محترم می توانند به ورزش هایی از قبیل اسکواش، پینگ پنگ، قایقرانی با کانو، پرتاب دارت، ماهیگیری، مینی گلف بپردازند و با اجاره دوچرخه، به دوچرخه سواری مشغول شوند.

هتل مریتاس پلانگی

هتل مریتاس پلانگی

راحتی و پاکیزگی این هتل را هرگز از یاد نخواهید برد. قیمت مناسب هتل و کارکنان مجرب آن که ارائه خدمات رفاهی را بر عهده دارند می تواند شما در بیش از حد راضی و خشنود سازد. بدون شک در هتل مریتاس پلانگی بیچ ریزورت روزهای خوشی را در کنار عزیزانتان سپری خواهید نمود.

آبان 11, 1396 10:52 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط