هتل ماریوت ریزورت گوا

هندوستان سراسر جاذبه است. پس خرید یک تور نمیتواند دید وسیعی از هند به شما بدهد اما اگر قصدتان تفریح است بهتر است تور هند گوا هم امتحان کنید که گوا بهشتی است بر زمین.

گوا استانی در جنوب غربی هند است که به کنکان نیز معروف است. از لحاظ مساحت کوچکترین استان هند و از لحاظ جمعیت چهارمین شهر کم جمعیت است.

در تور گوا ساحل های زیبایی را می توانید ببینید. ترکیبی از فرهنگ هندی و پرتغالی، با زیبایی های آفتاب، دریا، شن و ماسه، غذاهای دریایی و معنویت که در هیچ کجا پیدا نمی کنید.

goa

هتل ماریوت ریزورت گوا هند

این هتل پنج ستاره در شهر گوا هند واقع شده است، این بندر زیبا دارای طبیعت بی نظیری می باشد، تپه های سرسبز، ساحل آرام، نخل ها ساحلی و مراکز تفریحی این شهر آن را به یک شهر توریستی تبدیل کرده است.

این هتل دارای 178 اتاق مجهز می باشد که خدمات متنوعی را به مسافران هند ارائه می دهد، چیدمان و معماری این هتل به همراه دکور و مبلمان آن، آرامشی عمیق را به محیط القا می کنند.

اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و دستگاه پخش کننده ی دی وی دی، گاوصندوق، میز اتو، قهوه/چای ساز و سشوار می باشد.

Marriott Hotel Riviera Goa

امکانات این هتل شامل اتاق بازیهای کامپیوتری، کازینو، اتاق و امکانات برای معلولین، مرکز بدنسازی و پینگ پنگ، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، بسته های نهار، فکس و کپی، مرکز تجارت، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، رستوران، پذیرش شبانه روزی، اتاقهای پاک و بدون سیگار، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، منطقه بدون سیگار…

آبان 7, 1396 11:08 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط