در منطقه ی تقسیم در این هتل اقامت کنید

برای اینکه تور ارزان استانبول را خریداری کنید و ضمنا در یک هتل خوب اقامت کنید، لزوما لازم نخواهد بود که در مکان ها و مناطقی از شهر به دنبال هتل بگردید.

ما امروز هتل را به شما معرفی میکنیم که در منطقه ای مناسب در استانبول ساخته شده است. اما به نظر شما کدام منطقه، مناسب اقامت است؟

منطقه ای مناسب برای اقامت در استانبول

در ابتدا از خود بپرسید که هدفتان از سفر به استانبول چیست؟ اگر شما جز همان گردشگران عادی هستید که میخواهند گشت و گذار در شهر، دیدن جاذبه های گردشگری و خرید از مراکز خرید استانبول را تجربه کنند، بهترین گزینه اقامت در خیابان تقسیم است.
این خیابان قلب استانبول است و در اطراف آن همه چیز پیدا میشود، از مراکز خرید گرفته تا رستوران ها و وسایل حمل و نقل عمومی. این منطقه از استانبول همیشه زنده است و بهترین منطقه برای دسترسی به سایر نقاط شهر و جاذبه های گردشگری استانبول محسوب  میشود.

معرفی هتلی خوب در این منطقه

هتلی به نام لامارتین در میدان تقسیم ساخته شده است که به بسیاری از رستورانها، کافه ها و گالری های اطراف مشرف است و به دلیل قرار گیری در نزیدکی نمایشگاه و کنوانسیون استانبول مورد توجه بیزینس من های بسیار و توریست هاست.

صبر کنید!

برای خرید برترین تورهای استانبول، نگاهی به لینک زیر بیندازید!

http://www.parmidatours.com/tour/istanbul
دراین هتل اتاقهای متنوعی وجود دارد که همه ی آنها دارای سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون و حمام اختصاصی هستند و دسترسی به اینترنت در آنها رایگان است.
این هتل با ایستگاه مترو تنها 5 دقیقه فاصله دارد و کاخ دلما باغچه، برج گالاتا و مرکز خرید جواهر در نزدیکی آن قرار گرفته اند.

هتل لامارتین استانبول

هتل لامارتین استانبول

هتل لامارتین استانبول

هتل لامارتین استانبول

هتل لامارتین استانبول

هتل لامارتین استانبول

مهر 12, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط