تور ترکیه استانبول و چشم اندازی از دریای مرمره با هتل گرند امین

اگر قصد خرید تور ترکیه استانبول را دارید، باید گفت در یکی از بهترین فصول سفر به استانبول به سر می بریم. در این سفر می توانید هتل 4 ستاره گرند امین را برای اقامت انتخاب کنید.

در پاییز هوای استانبول بسیار مطبوع و جلوه ی شهر به خصوص تنگه ی بسفر و دریای مرمره بیش از همیشه است. در این فصل می توانید فرصت بیشتری برای بازدید از آثار باستانی و جاذبه های توریستی استانبول و خرید داشته باشید.
در خصوص قیمت تور ترکیه استانبول باید گفت برای 4 روز از 845 هزار تومان آغاز می شود تا به 1.500.000 تومان می رسد. البته اگر تور لوکس استانبول را بخواهید باید هتلهای لوکس و مجللی که مشرف به تنگه ی بسفر واقع شده اند را خریداری کنید.
یکی از هتلهای زیبا و البته قیمت مناسب در سفر با تور پاییزی استانبول هتل 4 ستاره ی گرند امین است که در ادامه نگاهی به هتل می اندازیم:

معرفی هتل 4 ستاره ی گرند امین استانبول

هتل گرند امین یکی از هتلهای زیبا و شیک استانبول است که در بخش اروپایی شهر در کرانه ی دریای مرمره قرار گرفته است. همین ویژگی سبب می شود تا شما این هتل را در خرید تور استانبول در نظر داشته باشید.
در ضمن قیمت تور استانبول با رزرو اتاق دو تخته 920 هزار تومان و اتاق یک تخته 1.130.000 تومان است که با خدمات صبحانه همراه است.

از دیگر مزایای هتل، موقعیت خوب و دسترسی آسان به مراکز گردشگری استانبول است. هتل تنها 500متر تا ایستگاه مترو فاصله دارد که دسترسی شما به میدان تقسیم و منطقه ی تاریخی سلطان احمد را راحت و بدون دردسر می کند.
به علاوه هتل فاصله ی کمی تا ایستگاه متروی زیر دریایی مرمره دارد که می توانید توسط آن دسترسی هیجان انگیزی به بخش آسیایی استانبول داشته باشید.

اما این هتل از طراحی ساده اما شیکی برخوردار است که حتما به دل شما خواهد نشست. از فضاهای عمومی گرفته تا اتاقها همگی زیبا و آرامشبخش هستند.
اتاقهای هتل بسیار بزرگ و دلباز بوده و به تمامی امکانات رفاهی نظیر سیستم تهویه ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت مجهز به ماهواره، مبلمان و تخت خوابهای راحت، حمام خصوصی و بسیاری دیگر مجهز شده اند.

تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین

در این هتل امکانات تفریحی خوبی نظیر استخر روباز در بالکن به همراه تختهای افتاب وجود دارد. قطعا استراحت با چشم انداز رویایی از دریا بهترین اتفاقی است که در این سفر می تواند برای شما بیفتد.

تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین

تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین

از دیگر امکانات باید به رستوران هتل اشاره کرد که صبحانه را به صورت بوفه به مهمانان خود ارائه می دهد.
به علاوه در این هتل در کلیه ی فضاها اینترنت پرسرعت رایگان خواهید داشت که ویژگی خوبی محسوب می شود.

تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین تور ترکیه استانبول,هتل گرند امین

آبان 21, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط