هتل پنج ستاره ی کارامبا در ماله مالدیو

تجربه ی تور مالدیو هتل پنج ستاره می تواند سفری عالی برای آن دسته از توریست هایی که به سفرهای خارجی لوکس علاقه مند هستند، باشد.
یکی از هتل های پنج ستاره ای که در تور مالدیو پاییز 96 به مسافران لوکس پسند پیشنهاد می شود، هتل کارامبا مالدیو است.
این هتل دارای امکانات تفریحی و ورزشی برای بزرگسالان و کودکان بوده و زمانی که در کارامبا اقامت می نمایید، خیالتان راحت خواهد بود که حتی زمانی را که داخل محوطه ی هتل به سر می برید، به شادی و تفریح خواهد گذشت.

هتل پنج ستاره ی کارامبا در مالدیو

امکانات هتل پنج ستاره ی کارامبا مالدیو

از امکانات تفریحی این هتل پنج ستاره می توان به استخر روباز، استخر سرپوشیده، مرکز سلامت و آبگرم، غواصی، ماساژ، سونا، جکوزی، استخر مخصوص کودکان، زمین بازی ویژه ی کودکان با فضای سبز، اتاق بازی های کامپیوتری، خدمات پرستاری و نگهداری از کودکان، و… هستند.

هتل پنج ستاره ی کارامبا در مالدیو
همین طور سالن بیلیارد، پینگ پنگ، فضای مخصوص ماهیگیری، سالن بدنسازی، موج سواری، کانو و… از دیگر امکانات تفریحی هتل کارامبا مالدیو به شمار می روند.

هتل پنج ستاره ی کارامبا در مالدیو
خدمات هتل پنج ستاره ی کارامبا مالدیو

خدمات دیگری که در هتل پنج ستاره ی کارامبا به مسافران ارائه می شود، از جمله پذیرش شبانه روزی، ترانسفر فرودگاهی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات اتوکشی، سرویس مستخدم، فکس و کپی، اتاق های پاک و بدون سیگار، خدمات مخصوص معلولین و اتاق های مخصوص افراد دارای معلولیت، گاو صندوق، بار، رستوران، انبار بار و چمدان، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، سرویس اتوکشی و واکس کفش ها، مرکز تجارت، کتابخانه، بار، چند رستوران و… می باشند.
برای خرید تور مالدیو هتل پنج ستاره، اینجا کلیک نمایید.

هتل پنج ستاره ی کارامبا در مالدیو

آبان 15, 1396 5:54 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط