حادثه آتش سوزی هتل 5طبقه در مشهد

عصر دیروز آتش سوزی هتل 5طبقه در مشهد در اخبار هتلداری خبرساز شد که خوشبختانه خسارات جانی نداشت.

آتش سوزی هتل 5طبقه در مشهد

آتش سوزی هتل 5طبقه در مشهد

متاسفانه هر چند وقت یکبار خبر آتش سوزی هتلی در مشهد به گوش می رسد که بسیار جای تاسف دارد. حوادثی از این قبیل اغلب به دلیل بی توجهی مسافران و استاندارد نبودن واحدهای اقامتی در مشهد رخ می دهد. این بار هم در اخبار حوادث خبر آتش سوزی در هتلی دیگر در مشهد مسافران شهر را شوکه کرد.

حادثه ی عصر روز یکشنبه مورخ 16 مهر ماه حدود ساعت 19:20 به آتش نشانی مشهد گزارش شد. مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد در این خصوص گفت: حریق از یک هتل در خیابان شیرازی مشهد در نزدیکی حرم مطهر به آتش نشانی مشهد گزارش شد که بلافاصله نیروهای آتش نشانی از نزدیکترین ایستگاه به محل اعزام شدند.

حسن جعفری در خصوص کانون حریق گفت: یکی از سوئیتهای طبقه ی چهارم یک واحد اقامتی پنج طبقه در خیابان شیرازی کانون آتش سوزی بود که متاسفانه تعدادی از مسافران این واحد اقامتی در آن محبوس شده بودند.
به گفته ی این مقام آتش نشانی مشهد، به دلیل حساسیت حادثه آتش سوزی هتل 5طبقه بلافاصله از چهار ایستگاه نیرو به محل اعزام شدند. نیروهای آتش نشانی بلافاصله به دو گروه تقسیم شده و ضمن مهار حریق و عملیات جستجو و تهویه ی دود نسبت به انتقال محبوسان حادثه به محلی امن اقدام کردند که خوشبختانه حادثه خسارت جانی نداشت.

جعفری در خصوص مصدومان حادثه گفت: در این حادثه ی آتش سوزی  تنها 3 نفر از مهمانان سوئیت شامل دو مرد و یک زن به دلیل دودگرفتگی دچار مصدومیت شدند که سریعا از محل دور و به عوامل اورژانس سپرده شدند.
اما مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گلایه ای هم کرد و آن در خصوص تجمع مردم در محل حادثه بود موجب اختلال در عملیات آتش نشانی شدند. ایشان در آخر گفت علت حادثه در دست بررسی است و به زودی اعلام می شود.

مهر 17, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط