تور چین به مقصد امیشان و اقامت در بوتیک هتل کوایت

یکی از شهرهای توریستی چین شهر امیشان در استان سیچوان است که با کوه معروف Emei شناخته می شود. قطعا قیمت تور چین هر چقدر هم که باشد مشتاق هستید در شهری سر کنید که دارای مناظر طبیعی بی نظیری از کوههای سرسبز  آب گرمهای طبیعی است!

کشور چین از استانها، شهرها و روستاهای بی شماری تشکیل شده است که هر کدام به نوعی ارزش آنرا دارند که در سفر با تور چین آنها را هدف قرار بدهید.

البته قیمت تور چین از ایران کمی گران است از این روی بایستی خود را به هتلها و بوتیک هتلهای ارزان قانع کنید تا شانس سفر به سرزمینی پر رمز و راز به شما دست بدهد.

اگر عازم چین شدید حتما سری هم به شهر امیشان بزنید که دارای مناظر طبیعی خیره کننده از کوه Emei و معابد بیشمار و حیات وحش منحصر به فرد است. در این سفر اقامت در هتلهای سنتی و بومی را توصیه می کنیم که یکی از جذاب ترین آنها بوتیک هتل کوایت است.

شهر امیشان استان سیچوان چین, قیمت تور چین

شهر امیشان استان سیچوان چین, قیمت تور چین

معرفی بوتیک هتل کوایت امیشان چین

این بوتیک هتل در منطقه ی کوهستانی Emei واقع شده و دارای مناظر خیره کننده از این کوههای سرسبز اطراف است. همچنین هتل به ایستگاه اتوبوس و مرکز آبهای معدنی بسیار نزدیک است. اصلی ترین جاذبه ی توریستی این منطقه همین آبهای معدنی است.

هتل کوایت امیشان یک بوتیک هتل است که براساس معماری کلاسیک چینی طراحی و ساخته شده است. اگر می خواهید از نزدیک با فرهنگ و هنر چینی آشنا بشوید اقامت در این هتل توصیه می شود.
باغهای چینی و تزئینات چوبی و ظروف چینی از جمله نمادهای این سرزمین پهناور هستند که در این هتل می توانید مشاهده کنید.

هتل با وجود سنتی و کوچک بودن به کلیه امکانات رفاهی مجهز شده است. در اتاقهای سبک کلاسیک هتل همه امکانات فراهم شده است تا از بودن در این مکان جادویی لذت ببرید. از سیستم تهویه ی مطبوع و تخت خوابها و مبلمان چوبی راحت گرفته تا حمام مجهز و تلویزیون و ماهواره در این اتاقهای سنتی فراهم شده است.

1بوتیک هتل کوایت امیشان چین

1بوتیک هتل کوایت امیشان چین

2بوتیک هتل کوایت امیشان چین

2بوتیک هتل کوایت امیشان چین

3بوتیک هتل کوایت امیشان چین

3بوتیک هتل کوایت امیشان چین

از دیگر خدمات رفاهی هتل باید به اینترنت رایگان، خدمات لباس شویی و خدمات رزوشن انگلیسی زبان 24 ساعته اشاره کرد.
این هتل دارای منوی بی نظیری از غذاهای چینی است که در این هتل با سبک و سیاق چینی باید آنها را امتحان کنید.
نکته ی جالب در خصوص رستوران هتل این است که اگر خارج از ساعت کار رستوران به آن مراجعه کنید خودتان می توانید با سلیقه ی خودتان از مواد غذایی موجود برای خودتان خوراک تهیه کنید. این هم یک ابتکار به سبک چینی است! پس سفر کنید و تجربه کنید و لذت ببرید…

4بوتیک هتل کوایت امیشان چین

4بوتیک هتل کوایت امیشان چین

5بوتیک هتل کوایت امیشان چین

5بوتیک هتل کوایت امیشان چین

6بوتیک هتل کوایت امیشان چین

6بوتیک هتل کوایت امیشان چین

7بوتیک هتل کوایت امیشان چین

7بوتیک هتل کوایت امیشان چین

آذر 28, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر
برچسب ها برچسب ها: , , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط