هتلی برای سفری ارزان به دبی

فصل پاییز از راه رسیده است و تجربه ی مسافران تور دبی می گوید که این فصل، بهترین زمان برای سفر به دبی است. چرا که گرمای طاقت فرسا در دبی کمتر و دما کاهش می یابد و دست کم می توانید در خیابان های آن کمی قدم بزنید، جای آنکه برای هر مسیری تاکسی بگیرید!

از سوی دیگر، فصل داغ سفر پایان یافته است و تورها با قیمت واقعی خود به فروش می رسند. با این وجود اگر قصد دارید با هزینه ی بسیار مناسب تور ارزان دبی را خریداری کنید، پیشنهاد ما رزرو هتل Grand Midwest Express است.

هتلهای سه ستاره دبی | Grand Midwest Express

هتلهای سه ستاره دبی | Grand Midwest Express

درباره ی هتل Grand Midwest Express

در ابتدا باید بگوییم که این هتل از جمله هتلهای 3 ستاره ی دبی است و هزینه ی آن برای هر نفر به ازای هر شب، 250 هزار تومان است و این یعنی یک سفر با قیمت مناسب.

تنها مزیت آن قیمت هتل نیست، از طرفی موقیعیت آن به گونه ایست که مسافران میتوانند به راحتی به مراکز مهم شهر دسترسی پیدا کنند که از جمله ی آنها میتوان به مناطق تجاری اینترنت سیتی، مدیا سیتی، و منطقه‌ آزاد جبل‌علی اشاره کرد. از سوی دیگر فرودگاه دبی در 30 کیلومتری این هتل قرار گرفته است که ترانسفر کوتاه مدت فرودگاهی از دیگر مزیت ها ی آن است.

در این هتل تعداد 169 اتاق وجود دارد که همگی به سیستم تهویه‌ مطبوع، اینترنت بی‏سیم، صندوق امانات، لابی با رسپشن ۲۴ ساعته، چندین آسانسور، کافی‏ شاپ، رستوران، صرافی، امکانات کنفرانس، خدمات سرو غذا در اتاق و لاندری مجهز اند.

همچنین در Grand Midwest Express یک سالن بدنسازی، رستورانی به شکل بوفه آزاد وجود دارد. درست است که این هتل را نمیتوان در رده ی هتلهای لوکس دبی قرار داد، اما برای تجربه ی تور ارزان دبی، Grand Midwest Express یک گزینه ی مناسب است.

Grand Midwest Express

Grand Midwest Express

 

Grand Midwest Express

مهر 15, 1396 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط