هتل پنج ستاره ی کرون پلازا سان پالاس بیجینگ

تور گردشگری چین در سال 2017 در شمار تورهای پرفروش خارجی قرار گرفته و بارها بیش از پیش توریست ها به این تور گردشگری خارجی توجه نشان داده اند.
چیزی که بیشتر آژانس های هواپیمایی به متقاضیان خرید تور چین توصیه می کنند، انتخاب هتل محل اقامت از میان هتل های لوکس پکن یا بیجینگ است. زیرا زمانی که به کشور زیبایی چون چین سفر می کنید، با انتخاب یک هتل لوکس و مجلل شرایط ویژه ی سفرتان کامل شده و بی هیچ نقصی یک تعطیلات رویایی را خواهید گذراند. و به علاوه این که هتل های کم ستاره ی چین از کیفیت چندان مطلوبی برخوردار نبوده و برای توریست های مشکل پسند ایرانی انتخاب از میان هتل های چهار یا پنج ستاره مناسب تر خواهد بود.
یکی از هتل های پنج ستاره در بیجینگ چین، هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ می باشد. این هتل با داشتن تمامی امکانات رفاهی و داشتن بنایی بی نظیر، یک انتخاب ایده آل محسوب می گردد.

هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ چین
این هتل در منطقه ی Taiyanggong بیجینگ واقع شده و با مرکز بین المللی نمایشگاه های شهر پکن تنها یک کیلومتر فاصله دارد. به همین دلیل توریست هایی که برای حضور در هر یک از نمایشگاه های پکن به چین پرواز می کنند، معمولا این هتل را برای اقامت خود ترجیح می دهند.
گفتنی ست که هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ در فاصله ی 200 کیلومتری از ایستگاه قطار درون شهری و نیز در فاصله ی 20 کیلومتری فرودگاه بین المللی پکن قرار دارد. این 20 کیلومتر نیز پوشیده از مناظر دیدنی ست که در طی آن به سمت هتل حتی یک لحظه خسته و بی حوصله نخواهید شد.

هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ چین

امکانات هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ

امکانات تفریحی هتل کرون پلازا سان پالاس چین

از امکانات تفریحی این هتل پنج ستاره ی بیجینگ می بید به استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، مرکز سلامت و آبگرم، ماساژ، پرستاری کودکان، زمین تنیس، سالن بدن سازی پیشرفته، اتاق پیانو، زمین بازی کودکان و… اشاره کرد.

هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ چین

خدمات هتل کرون پلازا سان پالاس

این هتل پنج ستاره خدماتی از قبیل خانه داری، لباسشویی، خشک شویی، اتوکشی، کفش و واکس، خدمات تهیه ی بلیط، سرویس کرایه اتومبیل، صرافی و… به مسافران خود ارائه می دهد.

دیگر امکانات هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ

از دیگر امکانات این هتل نیز لابی بزرگ و لوکس، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، سالن برگزاری جلسات، آسانسور، شبکه ی اینترنت وای فای، اتاق های ضد صدا، اتاق های پاک و بدون سیگار، منطقه ی مخصوص سیگاری ها، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، صندوق امانات، دستگاه خودپردازی در هتل، اتاق VIP، اتاق های مخصوص معلولین، کافه، رستوران و… هستند.

هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ چین

هتل کرون پلازا سان پالاس بیجینگ چین

آبان 20, 1396 10:54 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط