احداث یکی از بزرگترین هتلهای جنوب در کنگان

بنا به گفته ی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، قرار است یکی از بزرگترین هتلهای جنوب کشور در کنگان احداث شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر

 

به گزارش ویکی هتلز و به نقل از مهر؛ ناصر امیرزاده عصر یکشنبه در مراسم معارفه مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان کنگان اظهار داشت: شهرستان کنگان با توجه به ظرفیت‌های صنعتی و برخورداری از سواحل دارای ‌قابلیت‌های بالایی در حوزه گردشگری است.

وی سیراف را به عنوان یکی دیگر از ظرفیت‌های شهرستان کنگان دانست و ادامه داد: توسعه گردشگری در شهرستان کنگان با جدیت دنبال می‌شود و برای توسعه سیراف نیز برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، رشد صنایع دستی در کنگان را دارای اهمیت ویژه ای خواند و اضافه کرد: باید تلاش شود در این حوزه بهتر و منسجم‌تر عمل کرد.

او همچنین با بیان اهمیت گردشگری ساحلی، افزود: از مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان کنگان انتظار داریم تا برای توسعه این صنعت با همکاری شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد.

امیرزاده همچنین در ادامه تصریح کرد: هم‌اکنون با توجه به اینکه مجوز یکی از بزرگترین هتل‌های جنوب کشور در کنگان صادر شده، شهرستان ظرفیت بالایی در حوزه اقامت دارد.

وی بیان کرد: با توجه به تبدیل کنگان به قطب صنعت کشور در آینده‌ای نزدیک باید این حوزه نیز برای شما حائز اهمیت و دارای اولویت باشد.

مهر 24, 1396 11:18 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط