بلغاری ها مواد مخدر را ریشه کن میکنند

ایران و بلغاری ها میخواهند عرصه را بر قاچاقچیان مواد مخدر تنگتر کنند. در سفر به بلغارستان مواد مخدر را از یاد ببرید چرا که جریمه سنگینی به همراه دارد.

در هشتمین نشست مشترک تفاهم همکاری بین ایران و بلغارستان، نمایندگان ایران و بلغارستان بر توسعه همکاری های دو کشور در زمینه مبارزه با مواد مخدر تاکید کردند.

بسیاری از کسانی که اعتیاد دارند به این امید به بلغارستان سفر میکنند که مستخدمین هتل های بلغارستان در یافتن مواد کمکشان کنند. در حالی که این کشور بسیار به این موضوع حساس است و یافتن چنین موادی بازی با مرگ است.

به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ علی مویدی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در راس هیاتی عالی رتبه به منظور شرکت در هشتمین نشست مشترک که در قالب سند یادداشت تفاهم همکاری منعقده بین دو کشور در زمینه مبارزه با مواد مخدر در بلغارستان برگزار شد، به صوفیه سفر کرد.

وی در این سفر با دبیرکل وزارت کشور بعنوان بالاترین مقام مسئول در موضوعات مربوط به مبارزه با جرائم سازمان یافته و موادمخدر، مدیرکل مبارزه با جرائم سازمان یافته، رئیس آژانس گمرکات، مدیرکل روابط دو جانبه وزارت امورخارجه و رئیس مرکز ملی اعتیاد و مواد مخدر دیدار کرد.

در این دیدار در مورد مبارزه با مواد مخدر بحث و گفتوگو شد. دارو های روانگردان و … هم در اهداف این همکاری دو طرفه قرار میگیرند.

گفتنی است بلغاری ها بیشتر از ایران خواستار انجام همکاری و گسترش روابط برای ریشه کن کردن باندهای قاچاق هستند.

مهر 19, 1396 11:32 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط