تور چین و بوتیک هتل رد وال گاردن پکن

یکی از هتلهای پکن  که آدمی را تشویق به خرید تور چین می کند، بوتیک هتل رد وان گاردن Red Wall Garden است.

رد وان گاردن اقامتگاهی بی عیب و نقص در محله ی دانگ چنگ پکن است که ساختار سنتی و تعداد اندک اتاقها، آنرا جز بوتیک هتلها قرار می دهد.

این بوتیک هتل یکی از زیباترین هتلهای چین در پکن است که از طراحی بی نظیری برخوردار است. حال و هوای چینی در طراحی و تزئین این اقامتگاه به وفور دیده می شود.

نقطه ی قوت آن محوطه ی بیرونی آن است که با میز و صندلهای فضای باز و سایه بان پر شده است. فضای سبز بی نظیری برای این بخش هتل در نظر گرفته اند که با پیروی از طبیعت سرسبز چین طراحی شده است.

تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

1تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

اما اتاقهای این مجموعه بسیار خاص طراحی شده اند و اصلی ترین ویژگی آنها رنگهای شادی است که در طراحی آنها به کار برده شده است. تمامی واحدهای اقامتی از تلفیق هنر مدرن و سنتی ایجاد شده اند و هر کدام دارای ترکیب رنگی منحصر به فرد خود هستند.

در این فضای رنگی و شاد کلیه ی امکانات رفاهی روز نظیر تلویزیون صفحه تخت و سیستم تهویه ی مطبوع به همراه حمام کاملا مجهز تدارک دیده شده است.

2تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

2تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

3تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

3تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

4تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

4تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

5تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

5تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

در هتل رد وال گاردن پکن از استخر و سونا خبری نیست اما امکانات کرایه ی دوچرخه وجود دارد تا در محیط اطراف که مناسب دوچرخه سواری است به این ورزش هیجان انگیز پرداخته و از زیباییها بیشتر لذت ببرید.

از دیگر امکانات هتل آمفی تئاتری است که با اجرای برنامه های سنتی چینی شما را با فرهنگ و سنت چین بیشتر آشنا می کند. به نظر آمفی تئاتر هتل اصلی ترین دلیل رزروهتل از سوی مسافران تور چین است.
در این هتل رستورانی برای رفاه حال بیشتر گردشگران وجود دارد که می توانند در محوطه ی بیرونی هتل نشسته و غذاهای لذیذ و انواع نوشیدنی را میل کنند.

در ضمن دسترسی به اینترنت در هتل رد وال گاردن در همه جا به صورت رایگان امکان پذیر است. در خصوص قیمت رزرو هتل هم باید گفت در حال حاضر برای یک شب حداقل 500 هزار تومان است.

6تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

6تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

7تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

7تور چین, هتل رد وان گاردن پکن

دی 10, 1396 9:00 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط