معرفی هتل فیرمونت پکن؛ چین

معمولا تورهای گران قیمت اقامتگاه های لوکس را برای مسافران رزرو میکنند. بعنوان مثال: تور گران قیمت چین در هتل هایی همچو “هتل فیرمونت پکن” جا برای مسافرانش رزرو میکند.

این هتل در مرکز شهر تنها 3 دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد. این یکی از ویژگی های فوق العاده مثبت می باشد زیرا که رقت و آمد به اطراف شهر و جاذبه های گردشگری پکن را آسان می سازد. بازار ابریشم 10 دقیقه تا هتل فاصله دارد و بهترین موقعیت برای خرید است.

هتل فیرمونت پکن

هتل 5 ستاره فیرمونت در قلب CBD از مرکز پکن واقع شده است و یکی از انتخاب های ما در پکن می باشد که سبک و ویزگی های معماری معاصر چین در آن به کار رفته است.

از امکانات این هتل 5 ستاره می توان به استخر سرپوشیده،یک سالن بدنسازی مجهز، باغ و سالن آرایش و زیبایی اشاره کرد.

در این هتل خدمات و امکانات فراوانی توسط پرسنل آموزش دیده و خوش رفتار ارائه می شود که در زیر لیست این امکانات و خدمات آمده است.

امکانات اتاق شامل اتو، حمام لوکس، تلویزیون صفحه تخت همراه با گیرنده ماهواره، تلفن داخلی، کتری برقی، گاو صندوق، ماساژ، جکوزی، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، استخر سر پوشیده، اتاق و امکانات برای معلولین، مرکز بدنسازی، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز، کرایه اتومبیل، امکانات اتاق VIP، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، باغ، اتاقهای ضد صدا، گرمایش … .

جاذبه نزدیک هتل

آبان 16, 1396 1:09 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط