بوتیک هتل Tuvana در آنتالیا

با توجه به قیمت تور ترکیه، این کشور همسایه به اصلی ترین مقصد گردشگری ایرانیان بدل شده است. شما در طول سال با حداقل هزینه می توانید به یکی از شهرهای ترکیه سفر کرده و از امکانات توریستی نهایت بهره را ببرید.

اصلی ترین مقصد گردشگری در میان شهرهای ترکیه، آنتالیا در جنوب غربی ترکیه در سواحل دریای مدیترانه است. همه به آنتالیا سفر می کنند، اما اگر می خواهید این سفر خاص تر از بقیه ی سفرها جلوه کند، اقامت در بوتیک هتلهای آنتالیا را توصیه می کنیم. قیمت تور ترکیه با رزرو بوتیک هتلها متغییر است و از قیمتهای نجومی گرفته تا قیمتهای اقتصادی را می توانید در میان آنها پیدا کنید.

Tuvana Hotel

هتل Tuvana یکی از خاص ترین بوتیک هتلهای آنتالیا است که هم از نظر موقعیت و زیبایی و هم از نظر قیمت به مسافران تور ترکیه توصیه می شود.

این بوتیک هتل در بافت تاریخی آنتالیا یعنی کالا ایچی واقع شده و تا دروازه ی هادریان فاصله ی اندکی دارد. قیمت رزرو هتل هم که در حال حاضر 92 دلار است که اگر محاسبه کنید بسیار به صرفه است.
اما هتل دارای فضایی گرم و صمیمی با طراحی سنتی است که رنگ و لعاب روح بخشی دارد. تمامی بخشهای هتل از محوطه ی بیرونی تا اتاقها بسیار زیبا و مجلل طراحی شده اند تا شما احساس خوبی از سفر به آنتالیا کسب کنید.

محوطه ی بیرونی هتل با گل و گیاه دیزاین شده و یک استخر در وسط حیات لذت اقامت در هتل را چندین برابر می کند. علاوه بر این میز و صندلیهایی در فضای آزاد چیده شده اند که شرایط نشستن در این فضا و لذت بردن از مناظر اطراف و آب و هوای روح بخش را مهیا می کنند.

اتاقها و سوئیتهای هتل از طراحی سنتی برخوردار بوده و دارای فضایی گرم و آرامشبخش هستند. در این میان کلیه ی امکانات رفاهی در این فضا تدارک دیده شده است تا یک سفر بی عیب و نقص برای شما رقم بخورد.

صبحانه در این هتل به صورت بوفه سرو می شود و امکان نشستن در محوطه ی بیرونی وجود دارد. در رستوران هتل می توانید از خوردن غذاهای ترکی که زبان زد عام و خاص هستند نهایت لذت را ببرید. یادتان باشد که می توانید در فضای بیرونی یا داخلی رستوران نشسته و غذایتان را میل کنید.

Tuvana Hotel

Tuvana Hotel

Tuvana Hotel

Tuvana Hotel

Tuvana Hotel

Tuvana Hotel

دی 11, 1396 10:00 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط