سفری ماجراجویانه با تور هند دهلی آگرا جیپور

یکی از هیجان انگیزترین سفرهایی که باید در عمرتان تجربه کنید، سفر به هندوستان است. می توانید با تور هند دهلی آگرا جیپور همراه شده و از سه شهر بی نظیر هندوستان دیدن کنید.

قیمت تور هند دهلی آگرا جیپور که به مدت 8 روز برگزار می شود از 2 میلیون و 495 هزار تومان آغاز می شود تا به 4 میلیون و 295 هزار تومان می رسد. این سفر با اقامت در بهترین هتلهای 4 و 5 ستاره ی هندوستان با خدمات صبحانه همراه است که می تواند سفر شما را بسیار لذتبخش کند.
اگر مایل به سفر به هندوستان با خرید تور هند دهلی آگرا جیپور از سایت پارمیدا  باشید، این سفر شامل 3 شب اقامت در دهلی، 2 شب در آگرا و 2 شب جیپور می شود. البته اختصاص حداکثر سه روز به شهرهای هند بسیار کم است و شما برای درک تمام شگفتیهای سرزمین ادیان و مذاهب نیاز به ماهها سفر و ماجراجویی دارید.
لازم به ذکر است سفرهای بین شهری در این سفر هیجان انگیز به صورت زمینی صورت می گیرد. برای اشخاصی که مایل هستند فرهنگ و طبیعت هندوستان را از نزدیک لمس کنند این سفر زمینی بهترین فرصت ممکن است.
اما جالب است بدانید فاصله ی شهر دهلی تا آگرا 210 کیلومتر است که حدودا 5 ساعت با ماشین طول می کشد. از آگرا تا جیپور که مقصد بعدی است فاصله ی 245 کیلومتری وجود دارد که حدودا 6 ساعت با ماشین زمان می برد.

در نقشه ی هندوستان که در ادامه مشاهده می کنید می توانید موقعیت این سه شهر را به آسانی پیدا کرده و دید کلی نسبت به سفر با تور هند به دست بیاورید.

تور هند دهلی آگرا جیپور, نقشه هند

تور هند دهلی آگرا جیپور, نقشه هند

قطعا مسیر 5 یا 6 ساعته ای که با خودرو طی می کنید اصلا حوصله سر بر و کسالت بار نیست، چراکه از شهرها و محله هایی عبور می کنید که هر کدام مملو از شگفتی و دیدنی هستند.
نکته ی مهم دیگر این است که دهلی پایتخت هندوستان و دومین شهر بزرگ در شمال کشور در کرانه های غربی رود یامونا واقع شده است. آگرا در جنوب شرقی و جیپور در جنوب غربی دهلی قرار گرفته اند و همگی جز شهرهای بزرگ و مهم هندوستان محسوب می شوند.
در این سه شهر جاذبه های گردشگری بیشماری وجود دارد که در سفر 8 روزه ی خود با تور هند می توانید از تنها بخشی از انها دیدن کنید. در این سفر در دهلی از جاذبه های گردشگری دهلی قدیم و جدید دیدن می کنید که مهمترین آنها دروازه ی هند و بلندترین بنای آجری دنیا یعنی قُطُب منار است.

قُطُب منار در دهلی

قُطُب منار در دهلی

در آگرا از یکی از عجایب هفتگانه ی دنیا یعنی شاهکار معماری بنای تاج محل دیدن خواهید کرد. یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های گردشگری هند قلعه ی آگرا یا قلعه ی سرخ یا حصار سرخ در شمال بنای تاج محل است.

تور هند دهلی آگرا جیپور, تاج محل در آگرا

تور هند دهلی آگرا جیپور, تاج محل در آگرا

از مهمترین جاذبه های توریستی جیپور نیز باید به قلعه آمبر، کاخ شهر، کاخ هوا و رصد خانه ی جانتار مانتار جیپور اشاره کرد. تمامی این بناها هر کدام به نوعی شگفتی معماری محسوب می شوند و بازدید از آنها بسیار هیجان انگیز و آموزنده است.

قلعه آمبر در جیپور

قلعه آمبر در جیپور

در کل سفر با تور هند دهلی آگرا جیپور با وجود جاذبه های تاریخی و فرهنگی و طبیعت فوق العاده ای که سرزمین هندوستان از آن برخوردار است یکی از هیجان انگیزترین سفرهایی است که باید در عمرتان تجربه کنید. در ضمن پرداخت 3 میلیون تومان برای این سفر بسیار ارزشمند و به صرفه است.

آبان 20, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط