9 درصد تخفیف برای رزرو هتل سیمرغ داران اصفهان

شهر داران یکی از شهرهای قدیمی و بسیار دیدنی و جذاب استان اصفهان می باشد که در واقع در دامنه های زاگرس قرار گرفته و به همین مناسبت دارای آب و هوای کوهستانی و خنک می باشد. طبیعت بکر و نشاط آور شهر داران سفر به این منطقه را برای گردشگران جذاب می سازد. به ویژه اگر برای این فصل قصد سفر داشته باشید، آب و هوای داران بسیار مطلوب خواهد بود.
هتل سیمرغ یکی از هتل های ایده آل داران بوده که در صفحه رزرو هتل اصفهان پین تا پین می توانید این هتل را با تخفیف 9 درصدی انتخاب و رزرو نمایید.
برای سفر به داران می توانید با خرید بلیط هواپیما اصفهان به فرودگاه اصفهان رفته و از آن جا به داران بروید.
زمانی که هتل سیمرغ را برای اقامت انتخاب می کنید، این امکان را دارید که از این هتل با طی مسافتی کوتاه و زمانی اندک به جاذبه های گردشگری داران چون سرچشمه افوس، دریاچه قایقرانی مصنوعی داران، آبشار سیاه دره، امام زاده شهر دامنه و… برسید.

هتل سیمرغ داران اصفهان
به دلیل کوهستانی بودن این منطقه انواع گیاهان کوهستانی و نیز درختان بلوط را می توان مشاهده کرد که جلوه ی خاصی به فضای شهر داران و محیط اطراف آن بخشیده اند.

امکانات هتل سیمرغ داران اصفهان

اگر به جای انتخاب مسیر هوایی از خودروی شخصی خود استفاده کرده باشید، می توانید اتومبیلتان را در پارکینگ هتل پارک کرده و از این لحاظ خیال آسوده داشته باشید. هتل سه ستاره ی سیمرغ داران دارای چندین فروشگاه است که برای خرید سوغاتی مناسب به نظر می رسند.
از دیگر امکانات این هتل نمازخانه، کافی شاپ، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای، تلویزیون در لابی و… هستند.

هتل سیمرغ داران اصفهان

هتل سیمرغ داران اصفهان

صبحانه ی رایگان نیز در هتل سیمرغ شهر داران استان اصفهان سرو می گردد و در اتاق های این هتل امکاناتی نظیر یخچال، تلویزیون، مبلمان، تلفن، سرویس بهداشتی و حمام، شبکه ی اینترنت و… قرار داده شده است.

لیست اتاق های هتل سیمرغ داران

همان طور که در ابتدا ذکر شد، پین تا پین برای رزرو این هتل تا سقف 9 درصد تخفیف در نظر گرفته است.
برای اتاق یک تخته 8 درصد تخیفیف در نظر گرفته شده که مبلغ رزرو آن را از 141 هزار تومان به 130 هزار تومان کاهش داده است. همین طور برای اتاق دو تخته ی دابل و نیز دو تخته ی تویین همان 8 درصد تخفیف لحاظ می گردد و این تخفیف مبلغ رزرو یک شب 183 هزار تومان را به 168 هزار تومان می رساند.

اردیبهشت 7, 1396 9:10 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط