آتش سوزی هتل آبادان 8 مصدوم بر جای گذاشت

ساعت 17:20 دقیقه ی یکشنبه 30 مهر ماه، هتل آزادی آبادان دچار حریق و آتش سوزی شد.

 


مجید فرحانی پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری آبادان عصر یکشنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا ضمن تایید این خبر گفت: بعد از اعلام آتش سوزی بلافاصله تیم های آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این آتش سوزی به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام تعمیرات جوشکاری در یکی از اتاقهای هتل رخ داد و متعاقب آن باعث دود گرفتگی تمام هتل گردید.
بگفته وی آتش سوزی باعث شد تا اتاق یاد شده کامل در آتش بسوزد.
وی گفت : با تلاش تیمهای امدادی از سرایت آتش سوزی به سایر اتاقها جلوگیری شد اما 6 نفر از میهمانان هتل شامل چهار زن زن و دو مرد که گرفتار دود گرفتگی شده بودند نجات یافته و برای تکمیل درمان به بیمارستان امام آبادان منتقل شدند و خوشبختانه حالشان رضایت بخش است.
وی گفت: در حال حاضر ماموران این آتش نشانی در محل حضور دارند ولی آتش سوزی و نیز دود گرفتگی هتل به طور کامل اطفا و کنترل شد.
هتل آزادی در خیابان امیری آبادان که یکی از پر ترددترین و شلوغترین مناطق این شهر است قرار گرفته که بروز این حادثه باعث ترافیک و راه بندان گردید.

سرپرست سازمان اورژانس کشور در رابطه با این حادثه گفت: در این حادثه 8 نفر دچار مصدومیت شدند و سه نفر از آنها برای دریافت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه باقی افراد در محل درمان شدند، اضافه کرد: در حال حاضر حریق به طور کامل توسط نیروهای آتش‌نشانی اطفاء شده است.

آبان 1, 1396 10:16 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط