70 میلیون تسهیلات برای هتل سازی در چهار محال و بختیاری

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: طی سال گذشته 70 میلیون تومان تسهیلا ت یارانه سود و کارمزد تسهیلات به طرح‌های هتل‌سازی استان اعطا شد.

به‌گزارش ویکی هتلز و به نقل از ایسنا، حیدر صادقی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مبلغ به صورت بلاعوض و به‌ عنوان کمک‌های فنی و اعتباری به طرح‌های هتل‌سازی استان ارائه شد که در نتیجه این سرمایه‌گذاری برای 257 نفر فرصت شغلی فراهم شد.

 

70 میلیون تسهیلات برای هتل سازی در چهار محال و بختیاری

وی همچنین در ادامه افزود: در سال جاری نیز روند پرداخت تسهیلات ادامه دارد و منابع تسهیلاتی خوبی از صندوق توسعه ملی به مبلغ مورد نیاز طرح‌هایی که تکمیل پرونده انجام دهند با سود 10 درصد ارائه می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد: تسهیلاتی از صندوق‌ کارآفرینی امید تا سقف 100 میلیون تومان به طرح‌های طبیعت‌گردی و بوم‌گردی با سود 4 درصد و بازپرداخت پنج ساله پرداخت می‌شود.

صادقی از فعالیت 42 واحد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبر داد و تصریح کرد: دوره‌های توانمندسازی فعالان بخش گردشگری مربوط به دفاتر خدماتی و راهنمایان گردشگری در حال برگزاری است و دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت مدیران توسط سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برنامه‌ریزی شده که با همکاری بخش خصوصی  برگزار می‌شود.

خرداد 16, 1396 3:27 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط