هتل مردان پالاس ترکیه (آنتالیا)

معرفی هتل مردان پالاس: در سال ۲۰۰۹ توسط یک میلیاردر  روسی به نام Telman Ismailov ساخته شد. هزینه ساخت آن به طور تقریبی ۱٫۶۵ میلیارد دلار گردید. هتل مردان پالاس در آنتالیا ترکیه واقع می باشد و دارنده بزرگترین استخر در مدیترانه با گنجایش ۱۰۰۰ نفر  و از گرانترین و لوکس ترین هتل ها می باشد.

هتل مردان در منطقه Lara شهر آنتالیا  در سال 2009 افتتاح شد. همچنین هتل دارای آکواریم با بیش از 2400 ماهی جزء بزرگترین های اروپا است. اتاق های این هتل به تعداد 560 می باشد. برای ساخت ساحل اختصاصی آن بیش از 9000 تن شن و ماسه مرغوب از کشور مصر به کار گرفته شده است. در ساخت این بنا 10000 متر مربع طلا ، 500000 قطعه کریستال و بیش از 23000 متر مربع مرمر ایتالیایی به کار گرفته شده است.

این هتل مجلل دارای 8 رستوران منوی سفارشی، یک ساحل اختصاصی و اتاق های لوکس کاملا مجهز، اوقات بیادماندنی برای شما رقم خواهد زد. اتاق های این هتل دارای بالکنی رو به کوهستان تائوروس، دریای مدیترانه یا استخر عظیم هتل می باشند. همچنین تهویه هوا و چراغ های آن با کنترل از راه دور کار می کنند.

در رستوران های این هتل به صورت جداگانه غذاهای روسی، فرانسوی، تایلندی، ژاپنی و مدیترانه ای را سرو می کنند. از کافه ی پشت بام می توانید منظره ای زیبا از ریزورت و دریا را مشاهده کنید.

هتل مردان پالاس آنتالیا

مهر 12, 1395 8:40 ب.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط