4 هتل منحصر به فرد اروپایی

یکی از کارهای مهمی که در سراسر دنیا برای جذب گردشگر و موفقیت بیشتر در این زمینه است، ساخت هتلهای مختلف و عجیب است. اینبار به اروپا میروید و به خریداران تورهای اروپا، هتلهایی را معرفی میکنیم که زیبایی و شگفتی منحصر به فردی دارند. در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

هتلی زیبا در فرانسه

به فرانسه که بروید، هتلهای زیبایی را خواهید یافت. این کشور که به کشور عشاق معروف است، هتلی در خود دارد که چشم نوازی منظره ی آن برای عشاق که بسیار دلپذیر خواهد بود. روزیاتو درباره ی این هتل اینگونه میگوید:
هتل فضایی اودیسه, هتلی خانوادگی برای کسانی است که آرزوی تماشای ستارگان را در فضای اودیسه شخصی خود دارند, مهمانانی که قصد  اقامت در این هتل را دارند, فرصت اقامت در ۶ حباب را می یابند که هر کدام موضوع خاصی را در بر می گیرد, به عنوان مثال, یکی از از این حباب ها, داستان هزار و یک شب را برای اقامت کنندگانش, تصویر می کند.
یکی از نکات جالبی که درباره ی این هتل وجود دارد، تلاش برای جلوگیری از آسیب رساندن به طبیعت به وسیله ی این هتل است. هتل ادیسه که بیشترین سازگاری با طبیعت را دارد، در پایان هر فصل، باد این حباب ها خالی میشود تا وفاداری به عناصر طبیعت حفظ شود.
یکی از نکات جالب و جذاب این هتل، شفاف بودن حباب است، البته این نکته را باید در نظر گرفته شود که فضای خصوصی برای اقامت کنندگان در نظر گرفته میشود. در این هتل خدماتی مانند سرو شام به صورت اختصاصی و ماساژ انجام میشود. همچنین مسافران میتوانند در تاریکی شب با استفاده از تلسکوپ، از مشاهده ی ستارگان لذت ببرند.

هتل اودیسه

هتل اودیسه

 

هتل اودیسه

هتل اودیسه

حال نوبت به نیوزیلند میرسد

این هتل که MinaretStation   نام دارد جز دور دست ترین هتلهایی است که در دنیا ساخته شده است. نکته ی جالبی که درباره ی این رستوران وجود دارد این است که مسافرانی که اقدام به رزرو هتل مذکور میکنند، میبایست با هلیکوپتر به آن برسند. کف این هتل کلبه ای به وسیله ی پوست گوشفند پوشیده شده است و در بالکن آن حمام فرنگی خصوصی با آبگرم تعبیه شده است. همچنین منظره ی زیبای آلپ جنوبی از بالکن چوبی این هتل واقعا تماشاییست. این هتل، برنامه های تفریحی بسیار جالبی نیز همچون ماهیگیری، آموزش عکاسی و آشپزخانه کوهستانی دارد.

MinaretStation   MinaretStation

هتل بعدی متعلق به ایتالیست.

نام این MonasteroSantaRosa است و در روی لبه ی صخره ای در کنار ساحل آمالفی که در ایتالیای جنوبی قراردارد. در این هتل تعداد 20 اتاق ساخته شده است که هر یک از آنها با لوازم عتیقه ی ایتالیایی زینت داده شده اند. سقف طاقدار، پنجره های باز و چشم انداز خلیج سالرنو و سواحل چشمگیر از زیبایی های این هتل هستند. این هتل به شما این امکان را میدهند تا در گرمای آفتاب به استراحت بپردازید، از سرسبزی ها لذت ببرید و غذاهای خوشمزه میل کنید.

MonasteroSantaRosa

دوباره به فرانسه باز میگردیم.

در جزایر بورا بورا ی فرانسه که از جزایر سویایتی پلینزی است و در اقیانوس آرام قرار گرفته است، هتلی با کلبه های ییلاقی بسیار زیبایی ساخته شده است که هتل چهار فصل نام دارد. این هتل بسیار زیبا که از بهترین اقامتگاه های فرانسه است، روی آبهای آرام ساخته شده است. میتوان به جرات گفت که هتل چهار فصل یکی از اقامتگاه های زیبای جهان است که انار در بهشتی روی زمین و بر روی آبهای فیروزه ای ساخته شده است. این هتل با آب های روشن، ساحلی با شن های سفید و چشمه های آب گرم روباز، فضایی فوق العاده برای استراحت و تفریح محسوب می شوند.

هتلهای زیبا | هتل چهار فصل

تیر 27, 1395 6:31 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط