38 هتل در کیش ساخته خواهد شد

بر هتلهای کیش افزوده خواهد شد

 

به گزارش ویکی هتلز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ فعال بخش خصوصی در امر گردشگری جزیره کیش در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا) اظهار داشت: با توجه به افزایش روزافزون ورود گردشگران به جزیره کیش، فراهم کردن امکانات و تاسیسات لازم جهت سرویس دهی به این گردشگران ضروری است.
مسیح الله صفا با تاکید بر ضروت رونق هر چه بیشتر توریسم جزیره کیش خاطرنشان کرد:سازمان منطقه آزاد کیش از حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در تمام زمینه‌ها به ویژه ساخت تاسیسات گردشگری از جمله هتل‌ها بسیار استقبال می‌کند.
همچنین سازمان منطقه آزاد کیش تسهیلات ویژه‌ای را در اختیار این سرمایه گذاران به منظور رشد سریعتر جزیره کیش قرار می‌دهد.
این فعال بخش خصوصی در امر گردشگری دریایی جزیره کیش عنوان کرد: این ۳۸ هتل با درجات ستاره‌های مختلف در دست ساخت هستند که به تدریج هر یک از آن‌ها با اتمام عملیات ساخت و تجهیز لوازم، توسط بخش خصوصی و با مجوز سازمان منطقه آزاد کیش به بهره برداری می‌رسند.
وی در خصوص افتتاح هتل‌های جدید در جزیره طی سال جاری گفت:: به جز ۳۸ هتل و واحد اقامتی در دست ساخت، سه هتل دیگر نیز که مراحل پایانی ساخت و تجهیز خود را طی می‌کنند به زودی به بهره برداری خواهند رسید.
صفا اظهار داشت: به احتمال زیاد و بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته هتل گامرون تا عید سعید فطر در کیش به بهره برداری خواهد رسید.
این مقام مسئول در جزیره کیش اظهار کرد: همچنین عملیات ساخت دو هتل دیگر به زودی به اتمام خواهد رسید که به طور قطع امسال به بهره برداری خواهند رسید.
وی در خصوص تعداد ستاره‌های این سه هتل مذکور گفت: تعداد ستاره‌ها پس از تکمیل پروژه و با بازدید کارشناسان جامعه هتل داران و نیز کارشناسان مربوطه معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تعیین خواهد شد.
این سرمایه گذار گردشگری یادآور شد: با توجه به برنامه ریزیهای سازمان منطقه آزاد کیش در جذب گردشگران بیشتر به کیش طی سال جاری گفت: افتتاح این سه هتل جدید، نقش موثری در راستای ارائه خدمات مناسب به گردشگران ورودی به جزیره خواهد داشت.
رئیس جامعه هتلداران کیش با اشاره به اینکه هم اکنون ۵۰ هتل در جزیره کیش به گردشگران خدمات اقامتی ارائه می‌دهند، تاکید کرد: با افتتاح سه هتل مذکور، تعداد هتل‌های کیش به ۵۳ واحد خواهد رسید که می‌تواند جوابگوی تعداد بیشتری گردشگر به ویژه در ایام پیک سفر باشد.
به گفته صفا، ظرف آینده‌ای نه چندان دور با تکمیل هتل‌های در دست ساخت شاهد فعالیت حداقل ۹۱ هتل با کیفیت در جزیره کیش خواهیم بود.
این مقام مسئول در جزیره کیش عنوان کرد: هتل هایی که هم اکنون در جزیره کیش به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرساختهای گردشگری جزیره فعالیت می‌کنند، هر ساله فعالیت‌های خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا هماهنگ می‌کنند.
وی همچنین از برگزاری کلاس‌های آموزشی در موارد مختلف برای مدیران و نیز کارکنان هتل‌های جزیره از سوی جامعه هتل داران کیش خبر داد و گفت: این امر در راستای آشنایی کارکنان و مدیران هتل‌ها با آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه هتل داری صورت می‌گیرد.
وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در دولت دوازدهم شاهد افزایش قابل توجه ورود گردشگران خارجی به کشور و نیز رونق گردشگری داخلی باشیم.

ساخت هتل در کیش

تفریحات دریایی جشنواره تابستانی کیش اعلام شد

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از رونق گردشگری جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ورود گردشگران به جزیره کیش امسال در مقایسه با ماه رمضان سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است.
محب علی خدایی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مانا گفت:: با وجود ماه مبارک رمضان و رکود گردشگری در کل کشور، ورود گردشگران به جزیره کیش همچنان ادامه دارد.

 

تفریحات در کیش
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: روند طبیعی ورود گردشگران به جزیره کیش در ماه رمضان و فصل امتحانات حاکی از استقبال مردم از جاذبه‌های گردشگری این جزیره است و ورود گردشگران به این جزیره در مقایسه با رمضان سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است.
به گفته وی، امید می‌رود از نیمه دوم خرداد ماه با اتمام امتحانات مدارس شاهد افزایش بیشتر گردشگران ورودی به جزیره کیش باشیم.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، نرخ مناسب خدمات تفریحی، اقامتی، پذیرایی و حمل و نقل را از جمله دلایل رونق بیشتر گردشگری جزیره کیش عنوان کرد.
این مقام مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه گفته‌های خود از آغاز برگزاری جشنواره تابستانی کیش از پنجم تیرماه همزمان با عید سعید فطر خبر داد و گفت: با آغاز این جشنواره شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری تابستانی در کیش خواهیم بود.

تفریحات در کیش

 
خدایی ارائه انواع خدمات گردشگری در جزیره را با تخفیف‌های ویژه یکی از ویژگی‌های جشنواره تابستان کیش دانست و گفت: همچنین شاهد کاهش بیشتری در نرخ خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی در ایام برگزاری جشنواره خواهیم بود.
این مقام مسئول در جزیره کیش اظهار داشت: همچنین دراین جشنواره جوایز ویژه‌ای در مراکز خرید جزیره برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

 

تفریحات در کیش
وی یادآور شد: برگزاری کنسرت‌های بزرگ، جنگ‌های شبانه شاد و نیز دعوت از هنرمندان محبوب مردم از دیگر برنامه‌های جشنواره تابستانی کیش محسوب می‌شود.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته و تلاش‌های در حال انجام از سوی سازمان منطقه آزاد کیش، جشنواره تابستانی ۹۶ کیش، متفاوت‌تر و با شکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
خدایی اظهار داشت: همچنین هماهنگی‌های لازم با بخش خصوصی به منظور کاهش قیمت خدمات تفریحی، پذیرایی و اقامتی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه توریسم دریایی یکی از مقولات اصلی گردشگری جزیره کیش محسوب می‌شود، تصریح کرد: در ایام تابستان نیز انواع خدمات گردشگری دریایی که یکی از اهداف اصلی ورود گردشگران به جزیره محسوب می‌شود، ارائه خواهد شد.
این مقام مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: کلوپ‌های دریایی کیش به طور منظم خدمات خود را با قیمت‌های مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.
خدایی همچنین از فعالیت شناورهای تفریحی در جزیره به منظور گشت در اطراف کیش خبر داد و گفت: تور یک روزه سفر به هندورابی نیز در ایام تابستان برقرار است.
وی با اشاره به روند افزایشی ورود گردشگران به جزیره کیش از ابتدای سال اظهار داشت: با توجه به این امر، پیش بینی می‌شود تعداد گردشگران ورودی به جزیره کیش در ایام تابستان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش قابل قبولی همراه باشد.

خرداد 21, 1396 11:55 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط