جاذبه های لنگرود و هتل ستاره دریا

شهر زیبای و ساحلی لَنگَرود (ساحل چمخاله) در شمال در استان گیلان و نزدیک به شهر لاهیجان می‌باشد. نام لنگرود، برای نخستین بار در حدود سال ۵۱۲ هـ. ق. در متون تاریخی ذکر شده‌است. این سال مصادف با مرگ سلطان محمد پسر ملک شاه آلب ارسلان است. در دوره صفویان، خصوصاً در دوره سلطنت شاه عباس اول، شهر لنگرود مرکز حوادث مهمی بوده و دوره ی پر اتفاقی داشته است. فرار احمد خان حاکم لاهیجان از لنگرود و دستگیری اعضای خانواده وی توسط کیا فریدون حاکم گیلان و تحویل آنها به شاه عباس، از جمله رویدادهای مهم این دوره شهر است. نادر برای سرکوب تاتارهای شرق مازندران و توسعه تجارت و دستیابی به دریا، لنگرود را برای ایجاد پایگاه دریایی و کارخانه کشتی سازی انتخاب کرد و در توسعه آن کوشید. در زمان قاجار نیز لنگرود مورد توجه قرار گرفت. این شهر، امروزه یکی از مناطق زیبای گردشگری در استان گیلان است.

جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و امکان دیدنی شهر لنگرود

ساحل چمخاله در ۹ کیلومتری شمال لنگرود قرار دارد. از دو راه زمینی و یک راه آبی می‌توان به چمخاله رفت. نیلوفرهای آبی در برخی از فصول سال در استخر پارک فجر وجود دارند.

  • تالاب زیبا و طبیعی کیاکلایه با انواع پرندگان دریایی و بوستان تفریحی فجر که در قسمتی از تالاب ایجاد گردیده‌ است.
  • باغهای چای و مرکبات پرشکوه
  • کوه زیبا و ارتفاعات شالنگه پرشکوه
  • جمعه بازار فروش مرکبات و چای پرشکوه
  • استخر زیبای شابیجار سل پرشکوه
  • استخر زیبای پرشکوه سل پرشکوه
  • لیلاکوه خاستگاه گردشگران طبیعت
  • طبیعت کوهستانی بلوردکان
  • پارک جنگلی خرما اتاقور

 

هتل ستاره دریا

مجتمع گردشگری مسکونی تفریحی تجاری ستاره دریا در شهر چمخاله استان گیلان واقع گردیده است. موسس این مجتمع با توجه به زندگی ماشینی و دور شدن از طبیعت با الهام گرفتن از طبیعت و صدای اهنگ دریا اقدام به تاسیس این مجتمع نموده است.با رزرو هتل اوقات خوشی را کنار طبیعت زیبای چمخاله داشته باشید.

مجتمع ستاره دریا لنگرود در زمینی به وسعت تقریبی 17 هکتار دارای دریاچه ای به وسعت 7 هکتار در دل خود می باشد که مامن و پناهگاه پرندگان مهاجر و اهلی بسیاری است واقع گردیده است. هتل ۵ ستاره تجاری مسکونی ستاره دریا در شهر توریستی چمخاله، از قطب های توریستی شمال کشور واقع شده است. مجتمع علاوه بر کاربری توریستی دارای کاربری هایی از جمله فرهنگی، ورزشی، مسکونی و تجاری می باشد. واحد مسکونی یا هتلی ستاره دریا به دوبخش آپارتمانی و ویلایی تقسیم می گردد که بخش آپارتمانی شامل آپارتمان هایی با دیدهای دریاچه یا دریا و یا با دید دریا و دریاچه می باشند که در نوع خود به دلیل داشتن دید منحصر به فرد خاص می باشد. متراژ آپارتمانها از کمترین متراژ با ۸۳ متر مربع دو خوابه و تا ۴۰۰ مترمربع متغیر می باشد. بخش ویلایی به دو قسمت زمینهای مشرف به دریاچه با متراژ ۳۰۰ الی ۶۰۰ مترمربع و زمینهای بدون دید دریاچه در قسمت شمالی مجموعه با متراژ ۱۹۰الی ۳۹۰مترمربع تقسیم می گردد. اولین عملیات اجرایی مجتمع ستاره دریا در سال ۱۳۷۰ شروع گردید و در سال ۱۳۷۲ اولین فاز افتتاح گردید. این مجتمع بنا به نیاز در طول سالیان دستخوش تغییرات فراوان گردید که ماه حصل آن در سال ۱۳۸۵ مدیریت مجتمع اقدام به ساخت و تجهیز هتل جدید نمود.در حال حاضر این هتل جدید التاسیس می باشد. لازم به ذکر می‌باشد:

سوئیت های دو تخته رو به دریا یا دریاچه می‌باشد.

سوئیت سه تخته فقط رو به دریاچه می‌باشد.

آپارتمان یک خوابه VIPبا دید دریا یا دریاچه می‌باشد.

آپارتمان یکخوابه دوبلکس فقط با دید جنگل می‌باشد.

سوئیت رویال VIPدوبلکس با دید دریا یا جنگل می‌باشد.

ضمنا با توجه به متغیر بودن نرخ ها، قیمت نهایی رزرو با ثبت تاریخ ورود مشخص می گردد.

آدرس هتل: استان گیلان ، چمخاله – مجتمع توریستی هتل ستاره دریا ، هتل ستاره دریا چمخاله.

هتل ستاره دریا لنگرود

هتل ستاره دریا لنگرود

مرداد 11, 1395 8:05 ب.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط