جاذبه های عجیب اروپا

مناظر طبیعی و زیبای اروپا، فرهنگ متنوع و جاذبه های توریستی متفاوت و  سازه وساختمان های تاریخی و … با قدمت طولانی و چندین ساله از اصلیترین انتخابهای گردشگران برای جهان گردی محسوب می شود. با خرید تور اروپا حتما از جاذبه های آن دیدن کنید.

شهرهایی مانند آتن و یا رم فقط شامل این ساختمان ها و سازه های تاریخی در اروپا نیستند بلکه بسیاری از شهرهای دیگری وجود دارد که شامل میراث فرهنگی و بناهای تاریخی با ارزش است. قاره سر سبز اروپا دارای جاذبه های عجیبی نیز می باشد.

موزه شکنجه گاه های قرون وسطی یا موزه عجیبی که به وسایل شب نما اختصاص دارد. برخی از جاذبه های عجیب را معرفی کرده ایم.

Gruselkabinett  – برلین – آلمان

پایگاه ضد حمله هوایی دوره جنگ جهانی دوم (برلین)، به عنوان موزه به طور دائمی باز کرده است که بسیار چندش آور است. Gruselkabinett  پایگاه زیرزمینی را به محلی ترسناک سه طبقه تبدیل کرده است. یک خانه تسخیر شده توسط ارواح را در طبقه بالا می بینید که داخل آن ماز پیچیده ای قرار دارد و تعدادی هنرپیشه که ناگهان از گوشه و کنار تاریک خانه بیرون می پرند و بازدیدکنندگان را به وحشت می اندازند. در طبقه پایین نیز روند درمان های وحشیانه و بدوی با استفاده از مانکن و آدمک ها که در طول جنگ انجام می شده است را به تصویر کشیده اند. یشه زیرزمین خانه ها ترسناک ترین بخش می باشد در حالی که بسیار عجیب است که زیر زمین این پایگاه کمترین هیجان و ترس را دارد. اینکه پایگاه در طول تاریخ چگونه بوده در زیرزمین نشان داده می شود.

موزه اتاق جراحی – لندن – انگلستان 

این موزه شامل یک اتاق جراحی که در اتاق زیر شیروانی یک کلیسا در دهه 1800ساخته شده است. از این اتاق برای آموزش دانشجویان پزشکی در آن دوران استفاده می شده است. در قرن 19 میلادی این محل با مبلمان و تجهیزات جدیدی نوسازی شد. می توانید از نزدیک با بالا رفتن از پله و ورود به این اتاق زیر شیروانی مشاهده نمائید که تا پیش از کشف داروی بیهوشی و استفاده از آن در عمل های جراحی، پزشکان چگونه جراحی خود را انجام می داده اند.

Peristal Singum  ــ برلین ــ آلمان

همه باید تنها وارد اتاق تو در توی Peristal Singum بشوند. Peristal Singum   متشکل از نمایشگاه هنری و ماز زیرزمینی  که برای ترس و هیجان ساخته شده است. باید ابتدا با تهیه بلیت، منتظر بمانید تا فردی که داخل شده است بیرون بیاید تا شما را داخل بفرستندو شامل هیجان این جاذبه با شروع از سالن Zur Wilden Renate شوید.  باید انتظار گم شدن در این سالن راداشته باشید زیرا هیچ گونه علامت کمک کننده یا راهنمایی وجود ندارد که در آن مکان تاریک و ترسناک و وحشتناک به دادتان برسد. هیچ کس صدای جیغ شما را حتی نمی شنود.

موزه جنایات قرون وسطی – روتنبرگ اوبدر توبر – آلمان

جنایات و شکنجه های بسیاری در دوران باستان صورت می گرفت. می توانید وسایل شکنجه را در موزه جنایات قرون وسطی همچون وسایلی برای تنبیه نانواها برای فروش قرص های بسیار کوچک نان و نحوه استفاده از آنها را از نزدیک ببینید. وسایل اعدام همچون چرخ هایی برای له کردن فرد متهم و مجازات خلافکاران همچون ماسک شرم آور را می توانید مشاهده کنید.

مرداد 10, 1395 6:13 ب.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط