اصفهان و هتل سنتی ابن سینا

اصفهان در میان شهرهای ایران همچون نگین و جواهری است که با گذشت قرن ها و وجود نوسانات تاریخی درخشش و شکوه خود را حفظ کرده است.با وجود اصالت اصفهان،شادابی آن به گونه ای می باشد که گویی امروز زندگی را شروع کرده است. سازگاری فرهنگ غنی و طبیعت زیبای اصفهان چنان به نظر می رسد که هر یک بازتاب دیگری است.

اصفهان شهر صنایع دستی ایرانی و هنرهای سنتی، تجلی کاملی از فرهنگ ایرانی- اسلامی می باشد.محصولاتی دست ساز آن نقشی اساسی را در صادرات ایرا ن به ویژه به اروپا ایفا می کنند.

اصفهان در حقیقت ادامه ای از هنر دوره ی صفوی توسط استادان صنعتگر درهنرهای سنتی معاصر و صنایع دستی مشاهده می شود. قالی بافی، کنده کاری، نقاشی مینیاتور، معرق کاری، کاشی کاری، نقره دوزی ، پارچه و مینا کاری از جمله هنرهای مهم اصفهان می باشند. بهترین زمان برای گردشگری و رزرو هتل در اصفهان بهار و پاییز است. زمانی که هوا آفتابی ، خوشایند و مناسب برای گردش و فعالیتهای دیگر است.

هتل سنتی ابن سینا

هتل سنتی ابن سینا در بافت سنتی اصفهان و در نزدیکی اماکن و جاذبه های گردشگری، همجوار با مسجد جامع ،میدان امام علی، مقبره علامه مجلسی، بازارقدیم و … قرار دارد. در شهر تاریخی اصفهان هتل سنتی ابن سینا یادآور هویت ایرانی با محیطی آرام و معماری زیبا به سبک اصیل ایرانی با هدف جذب توریسم احداث گردیده است . هتل سنتی ابن سینا اصفهان دارای 55 اتاق و ظرفیت پذیرش بالغ بر 130 نفر می باشد.

این مجموعه منظر نگین نصف جهان می باشد. هتل سنتی ابن سینا اصفهان دارای امکاناتی چون 5 باب تالار، اینترنت بی سیم، کافی شاپ بام(در فضای سنتی)، پارکینگ، ماهواره، تراس، نمازخانه، تلویزیون در لابی، صندوق امانات، لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در راهرو، تاکسی سرویس شبانه روزی، کافی شاپ، رستوران، چایخانه سنتی، رستوران بوفه،  رستوران فضای باز، رستوران تابستانی، کافی شاپ تابستانه، صبحانه در اتاق، هزینه رایگان برای اقامت کودکان زیر 6 سال، در صورت عدم استفاده از سرویس برای 6 تا 12 سال نیمه بها و بالای 12 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

هتل سنتی ابن سینا

فضای خارج از هتل شامل: باغچه، فضای سبز، دریاچه مصنوعی، فضای بیرون هتل برای نشستن می باشد. از شرایط کنسلی هتل ابن سینا : 1 – اعلام کنسلی تا 24 ساعت قبل از تاریخ ورود مشمول پرداخت %30 هزینه یک شب خواهد شد. 2 – اعلام کنسلی تا کمتر از 24 ساعت مشمول پرداخت %50 هزینه یک شب خواهد شد.

بام هتل با ساختاری سنتی و در قالب مدرن می تواند ساعات خوشی و دلنشینی را برای گردشگران رقم بزند. رستوران نقش جهان مجموعه ابن سینا با ساختاری سنتی و انواع غذاهای متنوع طعمی ماندگار را برای مهمانان به یادگار می گذارد. دانستن فواصل هتل سنتی ابن سینا تا اماکن تاریخی و جاذبه های زیبای اصفهان خالی از لطف نیست که در زیر به مواردی اشاره گردیده است.

هتل سنتی ابن سینا

فاصله تا مراکز گردشگری و تاریخی

فاصله تا عمارت عالی قاپو 32 دقیقه پیاده و 9 دقیقه با ماشین (2.6کیلومتر)

فاصله تا کاخ چهل ستون 33 دقیقه پیاده و 10 دقیقه با ماشین (2.7کیلومتر)

فاصله تا بازار اصفهان 27 دقیقه پیاده و 9 دقیقه با ماشین (2.2کیلومتر)

فاصله تا میدان نقش جهان 32 دقیقه پیاده و 9 دقیقه با ماشین (2.6کیلومتر)

فاصله تا باغ پرندگان 18 دقیقه با ماشین (11 کیلومتر)

فاصله تا مسجد امام 32 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین (2.7کیلومتر)

فاصله تا کاخ هشت بهشت 12دقیقه با ماشین (4.5کیلومتر)

فاصله تا آتشگاه 15 دقیقه با ماشین (9.5کیلومتر)

فاصله تا نمایشگاه بین المللی اصفهان 14 دقیقه با ماشین (9 کیلومتر)

هتل سنتی ابن سینا

مرداد 8, 1395 1:15 ب.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط