2 هزار اقامتگاه‌ بوم‌گردی در کشور راه اندازی می شود

در تازه ترین اخبار هتلداری آمده است که 2 هزار اقامتگاه‌ بوم‌گردی در کشور راه اندازی می شود. مونسان ظهر امروز در آیین افتتاح 25 اقامت‌گاه بوم‌گردی و 4 مجموعه گردشگری در استان گلستان اظهار داشت: گردشگری روز به روز جای خود را باز می‌کند و استان گلستان می‌تواند به ‌هدف گردشگری با توجه به ظرفیتی که دارد، برسد.

2 هزار اقامتگاه‌ بوم‌گردی در کشور راه اندازی می شود

‌وی تصریح کرد: خوشبختانه اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی در کشور اشتغال زیادی را به وجود آورده و کمک بزرگی برای تامین اقامتگاه‌های مناسب در کشور بوده و امیدواریم در دولت دوازدهم بتوانیم 2 هزار مورد را به اقامتگاه‌های کشور اضافه ‌کنیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: رونق بوم‌گردی به رونق اشتغال در روستاهای کشور کمک می‌کند.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: ‌این مراسم به منظور افتتاح متمرکز 25 بوم‌گردی و 4 پروژه گردشگری در استان گلستان است.

وی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها 24 میلیارد تومان است،‌ یادآور شد: 17 میلیارد تومان عملیات اجرایی آن امروز ‌با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور آغاز می‌شود.

کریمی تاکید کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که دنبال می‌کنیم بوم‌گردی است و امروز شاهد افتتاح 25 مرکز بوم‌گردی هستیم و تا پایان سال این بوم‌گردی‌ها در استان به 100 می‌رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: ظرفیت استان گلستان نادر و قابل توجه است و امید داریم شان استان گلستان را با عملکرد خود ارتقاء دهیم.

اردیبهشت 20, 1397 12:44 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط