هتل یورک اینترنشنال

رویای خریداری تور نوروز ارزان دبی را میتوان با رزرو یک هتل ارزان در این شهر تحقق یابد. تصور اینکه بتوان در یک هتل خوب اقامت کرد، اما هزینه ی کمتری پرداخت دیگر یک رویا نیست. امروز به معرفی یک هتل سه ستاره ی بسیار خوب در دبی میپردازیم که امکانات آن در حد یک هتل 5 ستاره است.

هتل یورک اینترنشنال:

این هتل در منطقه ی بر دبی ساخته شده است. بر دبی که به معنی دبی جدید است منطقه ایست که از تعداد زیادی سازه های بتنی است، ساختمان های بلند و مدرن، مراکز خرید زیبا، مغازه های مختلف، انواع سوپر مارکت ها، رستوران ها و کافی شاپ ها، کلوپ ها و بارها را میتوانید در این منطقه بیابید. قرار گیری این هتل در این منطقه ، دسترسی مسافران را به این مراکز آسان تر خواهد کرد.
در هتل یورک اینترنشنال، تعداد 92 اتاق به همراه 19 سوئیت وجود دارد که هر یک از آنان دارای امکانات رفاهی مناسبیست که آسایش را برای مسافران به ارمغان می آورد.

هتل یورک اینترنشنال

هتل یورک اینترنشنال

به سبب قرار گیری این هتل در قلب تجاری این شهر، مسافران میتوانند به راحتی به مرکز تجارت جهانی، خیابان کامپیوتر، بازار منسوجات، پارک کریک، مرکز برجمان، لمسی پلازا دسترسی پیدا کنند. ابته فاصله ی کوتاه این هتل تا فرودگاه نیز نقطه ی مثبت دیگری محسوب میشود.
همانطور که گفتیم، امکانات هتل یورک اینترنشنال، دست کمی از هتلها 5 ستاره ی دبی ندارند، چرا که مسافران با اقمات در آن میتوانند از انواع امکانات مانند لابی، کافه، بار، 2 عدد رستوران، صرافی، خدمات خشکشویی و سرو غذا، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونای خشک و بخار، و همچنین وجود مینی بار، حمام اختصاصی، تلویزیون ، سیستم تهویه هوا، سشوار و خط تلفن استفاده کنند.
نکته ی دیگری که درباره ی این هتل حائز اهمیت است، رزرو اتاقهای آن برای یک اتاق دو نفره تنها هزینه ی شبی 200 هزار تومان را دربردارد که با توجه به امکانات بسیار خوبی که ارائه میدهد ، این رقم بسیار ناچیز است.

هتل یورک اینترنشنال

هتل یورک اینترنشنال

بهمن 21, 1394 2:54 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط