دهکده ی توریستی شاندرمن رشت با تخفیف

اگر عازم رشت هستید، قبل از سفر این مطلب را بخوانید، پیشنهاد ما به شما رزرو هتل در رشت با تخفیف است.
کاهش هزینه ها همیشه میتواند لذتبخش باشد، حال اگر شما بتوانید هتل مورد نظر خود را با تخفیف های ویژه رزرو کنید، برای شما بهتر خواهد بود. امروز برای آن دسته از مسافرانی که عازم رشت هستند و مایلند در ویلاهای زیبا اقامت کنند، یک دهکده ی توریستی زیبایی به نام شاندرمن را معرفی میکنیم.

دهکده ی توریستی شاندرمن رشت

دهکده ی توریستی شاندرمن رشت

دهکده ی توریستی شاندرمن رشت

به رشت که میروید، بین ماسال و شاندرمن ، و در روستای بیتم، این دهکده ی زیبا ساخته شده است. شاندرمن، دارای 11 باب ویلای دوبلکس بسیار زیبا است که به 3 تیپ 2 خوابه 6 تخته، 3خوابه 9 تخته و 5 خوابه 15 تخته برای خانواده ها و تورهای گروهی تقسیم شده اند.
در این ویلاها انواع امکانات رفاهی مانند مبلمان ، قسمت شاه نشین در کنار شومینه، آشپزخانه ، میز غذاخوری، اتاق های خواب با سرویس بهداشتی مجزا و همچنین رستوران مدرن، رستوران سنتی، کافی شاپ، فضای سبز بسیار زیبا با آبنما و فواره های زیبا وجود دارد.

دهکده ی توریستی شاندرمن رشت

دهکده ی توریستی شاندرمن رشت

کسانی که در این مجتمع اقامت دارند روستای تاریخی ماسوله و قلعه رودخان را در 40 کیلومتری، کیلومتری، و ساحل زیبای گیسوم را در 30 کیلومتری و بندر انزلی را در 40 کیلومتری خود خواهند یافت. این فواصل نزدیک دسترسی را بسیار آسان میکند و علاوه بر امکانات این مجتمع، نقطه ی مثبت دیگری برای آن محسوب میشود.

شما میتوانید با مراجعه به سایت آرمان سفر، یکی از این ویلاها را با تخفیف 19 درصدی رزرو کنید و هزینه ی خود را کاهش دهید.

بهمن 18, 1394 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط