با خرید تور ترکیه به این هتل بروید

انتخاب یکی از توهای گردشگری در میان تعداد زیاد تورها، کار دشواری است. اما اگر شما برای سفر کردن، تمرکز خود را بر روی یکی از پرطرفدارترین شهرهای ترکیه، یعنی آتنالیا گذاشته اید، به شما میگوییم کار خود را برای رزرو یک هتل خوب، کمی سخت کرده اید. نه اینکه در این شهر هتلهای خوبی وجود ندارد، بلکه تعداد زیاد این هتلها سبب شده است که انتخاب کمی سخت شود. اما ویکی هتلز به کمک شما می آید و به مسافرانی که با خرید تور ترکیه عازم آنتالیا میشوند پیشنهاداتی میدهد. امروز قصد داریم به سراغ یکی از بهترین هتلهای آنتالیا برویم که میتواند بهترین خاطره ها را برای شما بسازد، پس با ما همراه شوید.

خرید تور ترکیه با هتل رویال دراگون

خرید تور ترکیه با هتل رویال دراگون

معرفی هتل خوب در آنتالیا : هتل رویال دراگون آنتالیا

اگر در نواحلی ساحلی آنتالیا و در سه کیلومتری منطقه ی سیده قدم بزنید، یک هتل 5 ستاره ی بسیار زیبایی را خواهید یافت که فضای بسیار رویایی دارد. دریای مدیترانه از یک سو و طبیعت زیبای شاداب از سوی دیگر باعث شده است که این هتل به محلی جذاب تبدیل شود.

تور ترکیه با هتل رویال دراگون

تور ترکیه با هتل رویال دراگون

رویال دراگون دارای پلاژ و ساحل اختصاصی است که درون خود با امکانات تفریحی بسیار، تفرجگاهی نمونه پدید آورده است. در این هتل 561 اتاق وجود دارد که به اتاق های دو تخته ، استاندارد ، خانوادگی و سوئیت مجلل اختصاص یافته است. هر اتاق مجهز به بالکن اختصاصی است که مشرف به مناظر بک طبیعت بوده ، پنجره هایی بزرگ با نور مناسب دارد . بهترین خدمات و سرویس دهی در کم ترین زمان در این اتاق ها به میهمانان هتل رویال دراگون ارائه شده و نیروهای خدماتی مودب و مسئولیت پذیر به امور گردشگران رسیدگی می کنند . قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و کانال موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با وان و کلیه لوازم و سشوار ، صندوق امانات و کلید الکترونیکی از امکاناتی است که درون این اتاق ها وجود دارد. هتل رویال دراگون از فرودگاه بین المللی آنتالیا ۶۵ کیلومتر و تا مرکز آنتالیا ۶۰ کیلومتر فاصله دارد و یکی از محبوب ترین های سیده آنتالیا محسوب میشود.

دی 14, 1394 10:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط