یک هتل لوکس در هندوستان

امروز سری به هندوستان میزنیم و به معرفی یک هتل بسیار لوکس در این کشور میپردازیم که بسیاری از مسافران که به این کشور سفر میکنند، خواهان رزرو این هتل لوکس هستند. پس با ما همراه شوید.

معرفی هتل THE OBEROI UDAIVILAS

در این هتل لاکچری و زیبایی را به معنای واقعی درک کنید، شعاریست که این هتل دارد. این هتل در ساحل دریاچه Pichola قرار گرفته است و در اطراف خود یک پناهگاه 50 هزار هکتاری از انواع حیوانات را دارد. این هتل چشم اندازی بسیار زیبایی به دریاچه و همینطور فضای سبز اطراف دارد که بسیار آرامش بخش است.
طراحی این هتل به شکل گنبد و دالان های متصل به هم است که هفت دریاچه اش را از طریق کانال به یکدیگر متصل میکند. این گنبد ها و دالان به وسیله ی تابش نور خورشید نورانی میشوند و بوی خوش نسیم و چشم انداز زیبای باغ و آب آن را دیدنی تر میکند.
اتاق های این هتل بزرگ و بسیار زیبا هستند و همگی به آخرین تکنولوژی ها و هر آنچه که برای یک اقامت عالی لازم است، مجهز است. استخر، رستوران های مختلف، صرف شام دونفره و بسیاری دیگر تنها بخشی از جذابیت های این هتل است. البته در کنار تمام این زیبایی ها، هزینه ی رزرو هتل نیز بالاست اما به نظر میرسد تجربه ای تکرار نشدنی را میسازد.

The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

دی 7, 1394 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط