معرفی هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو

اگر در آینده ای نه چندان دور قصد سفر به سائپائولو را دارید, بهتر است پیش از رسیدن به مقصد هتلی مناسب را انتخاب کنید و اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید. هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو هتلی محبوب است که بین مرکز شمال مرکزی و مراکز انجمن واقع شده است. در ادامه ی این مطلب به بررسی و معرفی امکانات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری می پردازیم.

هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو

این هتل دارای 344 اتاق است که در 5 طبقه قرار داده شده است. هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو Hotel Novotel Sao Paulo Center در ۱۳ کیلومتری فرودگاه گاروالوز و ۹ کیلومتری استادیوم آلیانس پارک و مرکز کنفرانس Pro Magno قرار دارد. ۵ دقیقه از ایستگاه اتوبوس Rodoviaria do Tiete فاصله دارد وهمچنین ۶۰۰ متر از مرکز خرید لار و ۸ کیلومتر از مرکز شهر دور است.

امکانات رفاهی هتل نووتل سنتر نورث سائوپائو

در این هتل امکانات رفاهی بسیاری برای جلب رضایت مسافران مهیا شده است. از امکانات این هتل می توان به ینترنت وای فای رایگان در تمام بخش ها و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات که با ۲۸۰۰ متر فضای کنفرانس و ۵ اتاق جلسه برای مهمانان اشاره داشت. میز پذیرش هتل به صورت 24 ساعت در حال ارائه خدمات است و خدمات ارائه شده در این بخش عبارت اند از: خدمات نگهبانی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، خدمات تور و بلیط، خدمات حمل و نقل با هزینه اضافه.
در صورتی که برای سفر کاری به این هتل اقامت گزیده باشید, می توانید از امکاناتی همچون دستگاه فکس و فتوکپی نیز استفاده نمایید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و صندوق امانات و انبار چمدان نیز جهت استفاده در زمان های ضروری می توانید چمدان خود را در آن به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه با هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ نیز با هزینه اضافی در دسترس است.

امکانات تفریحی هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو

هتل نووتل سنتر نورث دارای امکانات تفریحی متعددی نظیر ستخر در فضای باز (تمام سال)، مرکز تناسب اندام وسونا است. حتی می توانید در بخشی از هتل که مافه دارد با خوردن نوشیدی های خوشمزه از خود پذیرایی کنید.

هتل نووتل نورث

امکانات اتاق ها هتل نووتل سنتر نورث سائوپائولو

همه ی اتاق های این هتل دارای امکانات خوبی است که مهمانان با اقامت در آن احساسی راحتی و آرامش خاصی دارند. امکانات اتاق ها عبارت اند از: هویه مطبوع، ملافه های تمیز، اینترنت رایگان بی سیم وهمچنین تلویزیون ال سی دی, خدمات نظافت روزانه به همراه سرویس حمام اتاق, تلفن، سشوار، اتو و میز اتو در صورت درخواست و یخچالی کوچک.

هتل نووتل نورث
فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری سائوپائولو

مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۵ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۹۵ دقیقه با مترو ۳۶ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۲۳ دقیقه در راه خواهید بود.
گوگل سائوپائولو: با شما ۹ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۳۲ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۶۰ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید.
مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۶ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۶ دقیقه ای و مترو ۲۸ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
کلیسای جامع سائوپائولو: ۴ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۱۷ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، ۲۳ دقیقه طول خواهد کشید.
موزه هنری سائوپائولو: فاصله ای حدود ۶ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۳۵ دقیقه و با تاکسی ۲۳ دقیقه طول می کشد.

مهر 5, 1397 1:28 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط