هتل پارک این رادیسون در آمستردام

در صورتی که بلیط سفر به کشور هلن را در دست دارید و می خواهید سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید با ما همراه باشید تا باری دیگر یکی از بهترین هتل های آمستردام را به شما عزیزان معرفی نماییم. هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول یکی از بهترین هتل های 3 ستاره در آمستردام است که در این مطلب قصد داریم به بررسی امکانات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل تا جاذبه گردشگری آمستردام را بپردازیم.

هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

این هتل 3 ستاره تنها 20 دقیقه با فرودگاه بین المللی اسپیخول فاصله دارد و در زمره ی هتل های این فرودگاه به حساب می آید.

هتل پارک این رادیسون
امکانات رفاهی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

این هتل, هتلی سه ستاره است که دارای طراحی با فضای تقریبا مدرن اما صمیمی و راحت است. اکثر مهمانانی که در این هتل اقامت داشته اند آن را هتلی مناسب و در کل امکاناتی خوب را اراده داده است. این هتل دارای میز 24 ساعته است و مسافران هر زمان که بخواهند می توانند با مسئول رزرویشن ارتباط برقرار نمایند. کارکنان این هتل به زبان های هلندی, آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند.
در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند می توانند آن را به همراه خود داشته باشند اما حتما باید زمانی که هتل را رزرو می کنید، این مسئله را حتما به مسئول هتل اطلاع دهید. این هتل خدماتی نظیر سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها, سالن تلویزیون, روزنامه ی صبح, خدمات خشکشویی و حمل بار در این هتل ارائه داده می شود.
استعمال دخانیات در این هتل ممنوع می باشد و هیچ فضایی برای این کار مشص نشده است. تمای اتاق ها مجهز به سیستم تهویه ی هوای مطبوع می باشد و در همه ی بخش های هتل اینترنت رایگان در دسترس است. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق را تحویل دهید.

امکانات تفریحی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

در این هتل ۳ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. از نوشیدنی ها و صبحانه های مفصل این هتل حتما نوش جان نمایید و در ضمن می توانید صبحانه ی خود را در اتاقتان میل نمایید. مرکز تناسب اندام و استخر نیز در دسترس شماست.

امکانات اتاق های هتل پارک این آمستردام

تمامی اتاق های این هتل مجهز به امکاناتی نظیر دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز می باشند.

هتل پارک این رادیسون

مهر 4, 1397 8:24 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط