10 هتل به هتلهای کرمان افزوده خواهد شد

تازه ترین اخبار هتلداری، خبر از احداث 10 هتل دیگر در استان کرمان داد. بنا بر این خبر ها، قرار است به زودی بر میزان هتلهای کرمان افزوده شود.
بنا بر گفته های محمود وفایی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، در آخرین آخرین جلسه کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی استان کرمان در سال 95، استان کرمان در بهره برداری از موقعیت های بزرگ خود به خوبی عمل نکرده است

هتلهای کرمان | هتل ارگ بم تهران

هتلهای کرمان | هتل ارگ بم تهران

لذا وی با بیان اینکه در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان کرمان جزو استان های برتر کشور هستیم خاطرنشان کرد: 7 هزار اثر در استان کرمان شناسایی شده که از این تعداد 700 اثر تاریخ ثبت ملی شده است.

او همچنین با اشاره به اینکه 7 پرونده میراث جهانی از استان کرمان است که 5 اثر آن ثبت جهانی شده است گفت: بناهای تاریخی در این دوره بازسازی و مرمت شد که هر کدام شان می توانست عملکرد یک دوره مدیریتی باشد.

وی با بیان اینکه معادل ظرفیت هتلی در استان کرمان اقامتگاه بوم گردی ایجاد شده است افزود: در سال جاری 100 اقامتگاه بوم گردی در استان کرمان ایجاد شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با تاکید بر ایجاد زیرساخت های گردشگری در استان کرمان گفت: به همین منظور حدود 10 هتل در استان کرمان در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه ستاد سفر استان کرمان مدتی است فعال شده و برنامه ریزی برای استقبال از مسافران نوروزی در حال انجام است تصریح کرد: استان کرمان آماده استقبال از گردشگران و مسافران نوروزی است.

اسفند 3, 1395 9:54 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط