یکی از هتلهای ارزران استانبول

امروز میخواهیم به معرفی یک هتل ارزان در استانبول بپردازیم. چرا که شاید تعدادی از مسافرانی که با خرید تور استانبول عازم این شهر میشوند، مایل به رزرو یک هتل ارزان باشند تا بتوانند مدیریت بهتری بر هزینه های خود داشته باشند. پس اگر شما جز این افراد هستید، ما را همراهی کنید.

هتل بوتیک علائ الدین

مکانی که این هتل در آن واقع شده است، یک منطقه ی سنتی در استانبول است و که ساختار قدیمی آن حس شیرین صمیمیت را به مسافران هدیه میدهد. با وارد شدن به این هتل، دکوراسیون از سبک اصیل ترکی را شاهد خواهید بود که حس شادابی زندگی را القا میکند.

هتلهای استانبول

هتلهای استانبول

در این هتل 21 عدد اتاق وجود دارد که در 7 طبقه ساخته شده است. این اتاق ها به اتاق های تک تخته، دابل و دیلوکس، سه تخته و سوئیت های خانوادگی تقسیم شده میشوند. در قسمت بالایی این هتل کافه تریا و باغ زیبایی وجود دارد که چشم انداز بسیار زیبایی به شهر استانبول را به نمایش میگذارد. از سوی دیگر کسانی که در هتل بوتیک علائ الدین اقامت میکنند میتوانند از منظره ی زیبای تنگه ی بسفر، برج گالاتا، آیاصوفیه، مسجد آبی و افق شهر استانبول لذت ببرند. این هتل یکی از مناسب ترین هتلهای استانبول برای کسانی که میخواهند با هزینه ی کمتر به استانبول سفر کنند، است.

آذر 30, 1394 1:03 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط