گرانترین سوئیت جهان کجاست؟

برای ماندن در گران ترین سوئیت جهان باید شبی 80 هزار دلار بپردازید.

گرانترین سوئیت جهان

اگر چه به نظر می رسد که برترین هتلهای جهان در لاس وگاس یا دبی جمع شده اند، اما جالب است بدانید که گرانترین سوئیت جهان در ژنو سوئیس ساخته شده است.
برای اقامت در گرانترین سوئیت،لازم نیست تورهای دبی را بخرید و یا لاس وگاس را بخرید.

گرانترین سوئیت جهان

پنت هاوس سلطنتی در هتل رئیس جمهور ویلسون رسمی ترین و گرانقیمت ترین سوئیت جهان است و نرخ آن در حال حاضر از حدود 80،000 دلار در هر شب شروع می شود.
درست است که مسافرانی که این سوئیت را انتخاب می کنند، بیشترین هزینه را بابت رزرو هتل می پردازند، اما لوکس ترین و بزرگ ترین سوئیت جهان را نیز در اختیار خود می گیرند.

 

گرانترین سوئیت جهان
این سوئیت آنقدر بزرگ است که کل طبقه 8 ام این هتل را در بر بگیرد. یکی از ویژگی های فوق العاده ی این سوئیت سلطنتی، تراسی مجللی است که چشم انداز بسیار زیبایی به Lac Leman ژنو دارد و به اندازه ی کافی و حتی بیشتر می تواند شب های چشمگیری را بسازد.

 

گرانترین سوئیت جهان

 
این سوئیت می تواند 12 مهمان که هر کدام تخت خواب جداگانه ای دارند را در خود جای دهد. در این سوئیت دو اتاق خواب مستر وجود دارد که هر کدام دارای حمام سنگ مرمر و جکوزی با چشم انداز به دریاچه دارد که در هر کدام از آنها محصولات Hermes وجود دارد که مسافران می توانند از آن استفاده کنند.

 

گرانترین سوئیت جهان

از آنجا که این مجموعه اغلب توسط مقامات ارشد و یا مشهور با احزاب عظیم رزرو می شود، معمولا با مجموعه ای از امکانات امنیتی مجهز نگهبانی می شود. پنجره های ضد گلوله، آسانسور خصوصی، تجهیزات امنیتی تقویت شده و زنگ های اضطراری از جمله امکاناتیست که در اطراف این مجموعه قرار داده شده است.
همچنین یک سالن بدنسازی خصوصی در این سوئیت وجود دارد تا هیچکس عرق بدن مهمانان ویژه را نبیند. علاوه بر تمام امکانات استاندار هتل، مسافران می توانند در تلویزیون با بزرگترین صفحه نمایش، فیلم ببینند، با یک پیانو فوق العاده سرگرم شوند و از آثار هنری و قدیمی فوق العاده در این سوئیت دیدن کنند.

 

منبع : http://www.travelandleisure.com

گرانترین سوئیت جهان

آذر 7, 1396 9:00 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط