گرانترین اقامتگاه های جهان کدامند؟

اقامت در لوکسترین هتل های جهان چیزی است که بیشتر افراد برای یک بار هم شده دوست دارند تجربه کنند. اما بالا بودن هزینه این گونه اقامتگاه ها معمولا دلیل اصلی سربزا زدن افراد از چنین تجربه ای است.

گمان می رود گرانترین و لوکسترین هتل های دنیا در دبی باشند اما چنین نیست اگرچه دبی شهری پر از آسمان خراش و هتل های لوکس است اما هنوز هم گرانترین هتل ها در اروپا و آمریکا هستند.

پنت هاوس سوئیت در هتل پرزیدنت ویلسون، ژنو

هتل پرزیدنت ویلسون، ژنو

اگر حسابی پول دارید و به هر قیمتی شده می خواهید لوکسترین هتل ها را اجاره کنید لازم است سری به ژنو بزنید و پنت هاوس سوئیت را به عنوان اقامتگاه انتخاب کنید. برای هر شب اقامت در این هتل مبلغی 65 هزار دلاری در نظر گرفته شده است.

هتل پرزیدنت ویلسون در واقع یک رویال سوئیت می باشد و در سال 2009 مسئولان آن را به عنوان گران ترین هتل های دنیا معرفی کردند. در صورتی که در یکی از اتاق های آن ساکن شوید می توانید از امکاناتی چون 4 اتاق خواب آن استفاده نمایید. منظره ای که شما از پنجره های این هتل به نظاره خواهید نشست، دریاچه ژنو و مون بلان خواهد بود.

کسانی که به این هتل می آیند می توانند از امنیت و در امان بودن جان و مال خود اطمینانی صد در صدی داشته باشند.زیرا همه امکاناتی که برای ان امر نیاز است در این هتل با بالاترین درجات رعایت می شود به نوعی که در ساختار آن از در هایی ضد گلوله بهره برده اند و یا حتی پنجره های هتل هم ضد گلوله می باشد.

در اینجا هر شخص از آسانسور مخصوصی که برای سوئیت خود او طراحی شده استفاده می نماید اگر بخواهیم بگوییم که این هتل متناسب چه افرادی است می توانیم در درجه اول افراد سیاسی و دارای جایگاه اجتماعی خاص را ذکر کنیم، این مجموعه اقامتی برای این گونه افراد شاید بهترین انتخاب باشد.

پنت هاوس در هتل فورسیزنز، نیویورک

پنت هاوس در هتل فورسیزنز

هزینه اقامت در پنت هاوس هتل فورسیزنز در نیویورک شبی 35 هزار دلار است. سوئیت های هتل فور سیزنز با نام تای وارنر (ty warner) در سال 2007 ساخته شدند.
این سوئیت که 9 اتاق در آن طراحی شده است در دیزاین اتاق های خود از یک کار جالب استفاده نموده است و آن استفاده از صدف ها برای پوشاندن دیواره هاست. از محسنات این سوئیت آرامش فراوانی است که در آن حس می کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در این سوئیت باغ ذن آن می باشد. این باغ در اصل برای اسپا طراحی شده است و در خود یک کتابخانه مجهز و بزرگ را جای داده است. اگر شما اهل موسیقی هستید و از آن سر رشته دارید می توانید از پیانو بزرگ و مجللی که در وسط سالن این سوئیت مهیا شده استفاده نمایید و برای خود و همراهانتان ساعاتی بسیار خوش و عالی را پدید آورید.

سوئیت پرزیدنتال در هتل کالا دی ولپه؛کوستاس مرالدا،ساردنی

سوئیت پرزیدنتال در هتل کالا دی ولپه

در صورتی که شما این هتل را برای اقامت خود برگزیده اید باید بدانید که برای هر شب استراحت در آن باید مبلغی در حدود 34 هزار دلار را پرداخت نمایید. این سوئیت بسیار مجلل است و برخلاف اکثر سوئیت ها دارای یک طبقه نیست بلکه مانند یک آپارتمان با چندین طبقه طراحی شده است. موقعیت جغرافیا سوئیت ها در این هتل در یک جزیره در قسمت غربی ایتالیا می باشد.

این سوئیت مجلل که اغلب به وسیله افراد با جایگاه های اجتماعی بالا و یا مدیر عاملان شرکت بزرگ بین المللی رزرو می شود. سه اتاق خواب، سه سرویس بهداشتی مجهز، سالن برای بدن سازی و سونا می باشد. این موارد تمامی امکانات این سوئیت نیست بلکه می توان از استخر آن نیز یاد کرد که برای پر کردن آن از آب دریا بهره برده اند تا شما احساس خوب شنا در آب های دریا را حس نمایید.

اردیبهشت 31, 1397 1:54 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط