کدام هتلهای کیش نزدیک به کشتی یونانی است؟

در جزیره ی زیبای کیش جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به کشتی یونانی اشاره کرد. تعدادی از هتلهای کیش نیز در اطراف همین کشتی ساخته شده اند. در ادامه در ابتدا مختصر نگاهی به کشتی یونانی داریم و چند هتل در اطراف این جاذبه ی گردشگری را نام میبریم.

کشتی یونانی، جاذبه ای برای گردشگری در کیش

در سال 1345 بومیان کشتی بزرگی را به گل نشسته دیدند که تا به امروز دلیل این اتفاق در هاله ای از ابهام باقی مانده است. در آن زمان تلاش های بسیاری برای حرکت دادن این کشتی صورت گرفت که همگی به ثمر ماند و سرنشینان مجبور به ترک آن شدند. این کشتی به گل نشسته به مرور زمان دچار فرسودگی شده است و در اثر امواج دریا قسمت زیرین آن شکسته شده است. پارک ساحلی این کشتی در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع ساخته شده است که از امکانات تفریحی بی شماری نظیر آمفی‌تئاتر، کافه تریا، رستوران ایرانی و لبنانی، غرفه های فروش تنقلات، ایستگاه های کرایه اسکیت، دوچرخه و فروش محصولات ورزشی را داراست.

پارک ساحلی کشتی یونانی در زمینی به مساحت ۶۰ هزار متر مربع با امکاناتی چون آمفی‌تئاتر، کافه تریا، رستوران ایرانی و لبنانی، غرفه های فروش تنقلات، ایستگاه های کرایه اسکیت، دوچرخه و فروش محصولات ورزشی در محیط پیرامون کشتی یونانی در دست احداث می‌باشد.

هتلهای کیش نزدیک به کشتی یونانی

– هتل آفتاب شرق – سه ستاره

هتل آفتاب شرق کیش

هتل آفتاب شرق کیش

– هتل جام جم- سه ستاره

هتل جام و جم کیش

هتل جام و جم کیش

– هتل لوتوس – سه ستاره

هتل لوتوس کیش

هتل لوتوس کیش

– هتل پارس نیک – سه ستاره

هتل پارس نیک

هتل پارس نیک

– هتل آنا – سه ستاره

هتل آنا کیش

هتل آنا کیش

– هتل فانوس – سه ستاره

هتل فانوس کیش

هتل فانوس کیش

 

برای رزرو این هتل ها بان تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

اردیبهشت 26, 1396 11:45 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط