کاروانسرای عباسی کوهپا

یکی از بهترین گزینه های برای رزرو هتل در اصفهان، اقامت در هتلهایی است که در واقع بنایی تاریخی و قدیمی هستند و اکنون تغییر کاربری داده اند. اصفهان بدلیل هنرش در جهان شهرت یافته  است پس اقامت در دل بنایی که نمونه ای عالی از این هنر است، خالی از لطف نیست.
کاروانسرای عباسی کوهپا یکی از هتلهای سه ستاره شهر اصفهان است که قدمتش به دوران صفویه بر می گردد. این بنا در کیلومتر 60 جاده اصفهان-نائین است. در سال 1392 کاروانسرای عباسی کوهپا در فهرست آثار ملی ثبت شد و یک سال بعد با مرمت و بازسازی به یک هتل تبدیل شد.
فضای هتل و معماری اتاق ‌ها آنقدر جذاب و منحصر به فرد است که هر کسی را محو تماشای خود خواهد کرد. امکانات هتل با احتیاجات مسافران امروزی هماهنگ شده است. غذاخوری سنتی، سالن‌ های چند منظوره برای برگزاری همایش ‌های مختلف، سالن تفریحات، فروشگاه صنایع دستی ، دسترسی به اینترنت، کافی شاپ و … از امکانات خوب هتل محسوب می ‌شوند. هتل کاروانسرای عباسی به دیدنی‌ هایی مثل بازار قدیمی کوهپایه، تپه‌ های شنی ورزنه و باتلاق گاوخونی نزدیک است و برای علاقمندان به طبیعت گردی می تواند جذاب باشد. برای رزرو هتل کاروانسرای عباسی کوهپا با تخفیف می توانید از اکثر آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

 

کاروانسرای عباسی کوهپا

کاروانسرای عباسی کوهپا

کاروانسرای عباسی کوهپا

کاروانسرای عباسی کوهپا

کاروانسرای عباسی کوهپا

خرداد 9, 1395 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط