چهارمین هتل برتر و زیبا درجهان کدام است؟

در دنیا هتلهای زیادی ساخته میشوند که هرکدام بنا به ویژگی های منحصر به فردی که دارند، میتوانند عنوان ” ترین ” را به صفات خود اضافه کنند. یک هتل، کوچترین، یکی بزرگترین، یکی زیباترین و یکی بدترین عنوان ها را به خود اختصاص میدهند. اما امروز ما در ادامه ی مطلب به معرفی چهارمین هتل برتر جهان خواهیم پرداخت که کسانی که به ای جزیره سفر میکنند واستطاعت مالی دارند حتما جهت رزرو هتل لوکس و زیبا که در این جزیره ساخته شده است اقدام مکینند.
این هتل که عنوان چهارمین هتل برتر جهان را به خود اختصاص داده است در جزیره کانگورو در اقیانوس جنوی که در جنوب استرالیا واقع شده است، قرار گرفته است. طی مراسمی که برای انتخاب برترین هتلهای جهان برگزار شد، این هتل در رتبه ی چهارم قرار گرفت.
یکی از جذابیت هایی که این هتل دارد، دید 360 درچه و پانوراماییست که اقامت کنندگان در این هتل از چشم انداز زیبا به اقیانوس جنوبی دارند.
این هتل که Bailie Lodges نام دارد دارای 21 اتاق بسیار مجلل رو به دریاست که زیبایی منحصر به فردی دارند. مدیر اجرایی آن James Bailie مفتخر است که در این هتل مسافران میتوانند یک تجربه ی خارج العاده از رزرو و اقامت در هتل به دست آورند.
این هتل که از ساحل 2008 میلادی به خدمت رسانی مشغول است، توانسته است اعتبار بسیار و منجصر به فردی را از اقامت بر روی صخره های جنوبی جزیره کانگرو نزد بتزدید کنندگان کسب کند. در ادامه توجه شما را به تصاویری زیبا از این هتل جلب میکنیم.

 چهارمین هتل برتر جهان Baillie Lodges

 چهارمین هتل برتر جهان Baillie Lodges

Baillie Lodges

Baillie Lodges

تیر 20, 1395 1:27 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط